price رازهای شیک پوشی با تی شرت - فروشگاه تا تی شرت

رازهای شیک پوشی با تی شرت

رازهای شیک پوشی با تی شرتReviewed by Admin on Sep 23Rating: 5.0

رازهای شیک پوشی با تی شرت

funny-t-shirts-tees-gag-gift-teens-teenager-Christmas-gift-birthday-ideas-1

قبل از گفتن هر مطلبی باید گفت که تی شرت نیز یکی از لباس هایی است که پوشیدن آن قاعده و قانون دارد و با هر چیزی نباید ست شود .حال در اینجا در این موارد مختصری توضیح میدهیم:

اگر اهل ست کردن هستید و انتخاب لباس و ست کردن آن برایتان مهم است که خیلی خوب میتوانید با کمی دقت این کار را انجام دهید ،اما اگر اهل وقت گذاشتن و ست کردن نیستید و تی شرتتان را با هر رنگی  وهر جنسی از شلوار می پوشید مکن است در برخی انتخاب ها زیبا به نظر نیایید،

چگونگی انتخاب طرح تی شرت

برای انتخاب یک تی شرت مناسب باید به چند مورد دقت کنید

(رنگ پارچه،فرم پارچه،نوع پارچه،فیت بودن پارچه وکاربرد تی شرت مورد نظر)

نکته : فیت بودن یا به تن نشستن پارچه و تی شرت بسیار مهم است ،منظور از فیت بودن این است که :

۱-سرشانه های لباس باید دقیقا مطابق با لبه های آستین ها باشد(نه کوچک تر و نه بزرگ تر)

۲-آستین ها:بهتر است آستینها زیاد نگ و یا گشاد نباشند  (سعی کنید آستین زیاد تنگ و چسبان و یا آستین زیاد شل و گشاد استفاده نکنید چرا که بد فرم می شوید.)

۳-بلندی آستین :بهتر است آستین تی شرت زاد بلند و یا کوتاه نباشد (یعنی چاقی بالای دست نمایان نشود یااز آرنج پایین تر نیاید چون بد فرم می شود)

۴- قد تی شرت :عموما تی شرت ها کمی از استخوان لگن پایین تر هستند (اما اگر زیاد تی شرت بلندتر باشد بی کلاس و شلخته به نظر میرسد مگر در انواعی از آن که با شلوارهای بخصوصی ست میشوند)لازم به ذکر است که تی شرت کوتاه نیز زشت است.

بعضی از افراد تی شرت شان را در شلوار میگذارند که این کار زیاد با کلاس و شیکی نیست.

تنگی و گشادی تی شرت:سعی کنید تی شرت را نه آنقدر تنگ بردارید که به شکم بچسبد و بدفرم نشان دهد و نه آنقدر گشاد باشد که در آن گم شوید (تقریبا از دو طرف شکمتان ۲ سانت آزاد باشد بهتر میشود)

یقه و دور گردن تی شرت: سعی کنید دور گردن تی شرت شل و گشاد نباشد و تمام استخوان سینه ی شما را نشان ندهد ،تنگ نیز نباشد آنقدر که دور گردنتان را اذیت کند (اگر یقه حدود ۲ سانت از قسمت و سط گلوی شما پایین تر باشد خوب است )

لازم به ذکر است که تی شرت ها نباید طوری به بدن بچسبد که آزادی تحرک و کار را از آدم بگیرد اما تی شرت های ورزشی کمی چسبانتر انتخاب می شود.

نحوه تشخیص کیفیت پارخه در هنگام خرید تی شرت

انتخاب رنگ مناسب برای تی شرت

۱-رنگ هایی که بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند عموما(سفید،مشکی،خاکستری و آبی تیره )هستند

۲-تی شرت رنگ سفید عموما در کمد لباس هر تی شرت پوشی وجود دارد چون با اغلب رنگ ها ست می شود (تی شرت سفیدتان را با دیگر رنگها همزمان نشویید چون رنگ گرفته و بد رنگ و لکه دار می شود)

۳-تی شرت خاکستری:مدتی است این رنگ مد شده چون هم روشن است هم جای عرق کمتر دیده می شود ،به خاطر سایه ای که می اندازد بدن خوش فرم تر نشان داده می شود)

۴-تی شرت با رنگ مشکی: یکی از پر طرفدارترین رنگ ها ی تی شرت است چون به همه اندامی می نشیند و معایب بدن را کمتر نشان می دهد لکه نمی زند اما اشکالی که میتوان به این رنگ گرفت این است که بعد از مدتی بور و کم رنگ می شود،و همچنین در فصل گرم و در شهرهای گرم پوشیدن آن باعث دو چندان شدن گرمای بدن می شود.

۵-تی شرت آبی تیره: بیشتر برای مهمانی ها استفاده میشود به نسبت مشکی کمتر گرما را به خود می گیرد و نسبت به سفید کمتر لکه دار میشود ،با شلوارهای جین نیز خوب ست می شود.

۶-رنگ های دیگر تی شرت:مناسب با اندام و سلیقه دستتان باز است که همه رنگی را تن بزنید و آن را به تنتان بیازمایید.سعی کنید به رنگ پوستتان بیاید یعنی رنگ پوستتان را تیره نکند.

ترفندهای مهم در هنگام خرید تی شرت

تاثیر جنس پارچه در شیک پوشی با تی شرت

تصور برخی افراد از جنس خوب تی شرت سنگینی پارچه ی آن است در صورتی که ممکن است تی شرتی سبک باشد و از نوع گران و مرغوب آن باشد،امروزه در بافت پنبه ای تی شرت الاستن اضافه می شود که آن را سبک تر میکند اما گاهی به پنبه پلی استر اضافه می شود که آن باعث نامر غوب شدن تی شرت می شود اما همین پلی استر نیز مزایایی دارد.ولی تا به حال بهترین انتخاب تی شرت با پارچه ی ۱۰۰ درصد پنبه ای است.

تاثیر فرم در شیک پوشی با تی شرت

فرم تی شرت باید به تن بنشیند ،برای پوشیدن تی شرت زیر کت دقت کنید که موزون و به تناسب رنگ هم باشند.

یقه‌های گرد برای کسانی که شانه‌هایی افتاده دارند مناسب است. این مدل یقه‌ شانه‌های شما را خوش فرمتر نشان می‌دهد. یقه‌های هفتی نیز برای افراد کوتاه  قد تر مناسب است. همچنین برای کسانی که گردنی بلند و صورتی لاغرو کشیده دارند نیز باعث توازن و تناسب می شود.. یقه قایقی و هفت بلند را نیز مناسب با مجلسی که می خواهید در آن حضور پیدا کنید می توانید انتخاب کنیدو کاملا  سلیقه ای است.

تا آنجایی که می توانید از گذاشتن تی شرت در شلوار دوری کنید اما اگر مجبورید سعی کنید تی شرت گشاد و بلند برندارید که در شلوارتان بد فرم و مچاله نشود  برای این مورد سعی کنید از شلوارهای تنگ و جین استفاده کنید. 

در هنگام خرید تی شرت این نکات را در نظر داشته باشید

کاربرد تی شرت ها

اگر می خواهید در یک مجلس مهم شرکت کنید ریسک نکنید و از رنگ های خیلی شاد و روشن و شلوغ استفاده نکنید،اینکه بدانید تی شرت را برای چه جمعی با چه نوع پوششی انتخاب می کنید مهم است ا گر در جمعی راحت و دوستانه باشد رنگ تی شرت می تواند بیشتر به سلیقه ی خودتان باشد ولی سعی کنید در جلسات رسمی تی شرت نپوشید یا اگر میپوشید به دقت تی شرت نفیس و مرغوب انتخاب کنید و در ست کردن آن با شلوارتان نهایت دقت را داشته باشید. از پوشیدن تی شرت های یقه دار زیر کت و زیر لباسهای مجلسی خودداری کنید.

ممنون از اینکه با ما همراه بودید…!

سئو شده توسط: سوپروب