price خرید لباس و کفش مناسب برای عید | فروشگاه تاپ تی شرت

خرید لباس و کفش مناسب برای عید

خرید لباس و کفش مناسب برای عیدReviewed by Admin on Oct 23Rating: 5.0

خرید لباس و کفش مناسب برای عید

خرید لباس

خرید لباس

روزهای نزدیک عید قیمت لباسها خیلی بیشتر می شود وفروشگاهها خیلی شلوغ تر وانتخاب لباس در آن شلوغی کار سختی است.اما خوشبختانه بیشتر مغازه ها برای این مشکل فکر چاره کرده اند واجناس خود را حدود یکی دو ماه زودتر به بازار می آورندو این برای مشتریانی که وقت و حوصله ی گشتن در شلوغی های دم عید را ندارند بسیار مفید است.

یکی از مشکلاتی که خیلی ها دارند این است که سایز و اندازه ی خود را درست تخمین نمی زنند و اغلب بدون پرو لباس می گیرند که بعد دچار مشکلات زیادی می شوند پس حتما سعی کنید لباستان را پرو کنید تا از اندازه ی آن مطمین شوید دوم اینکه بیشتر سعی کنید با کسانی که سلیقه ی آنها را قبول دارید به خرید بروید و از نظرشان استفاده کنید چرا که نفر همراه شما بهتر از خودتان اشکالات لباس را در تنتان می بینید  چون فروشندگان اغلب هر چه بپوشید تعریفش را می دهند چرا که میخواهند فروش کنند

روش شستن تی شرت ها

نکته ای برای خرید لباس بچه گانه باید مورد توجه قرار بگیرد این است که بچه ها اغلب دوست دارند خودشان لباسهایشان را بپوشندبرای همین سعی کنید لباسهای پر بند و دگمه و زیپ انتخاب نکنیدودیگر اینکه بچه ها یا زود لباسهایشان را خراب میکنند یا زود دلشان از لباسشان زده میشود تازه اگر که زود کوچک نشوند پس بهتر است از خرید لباسهای خیلی گران قیمت اجتناب کنید

بهتر است از خرید لباس هایی که روی آنها عکس قهرمانهای خشن کارتونی یا سینمایی را دارند اجتناب کنید چون ممکن است باعث تا ثیر در رفتار فرزندانتان شود. چون پوست بچه ها بسیار لطیف است بهتر است از پارچه های نایلونی استفاده نکنند.می توانید نظر بچه ها را هم بپرسید و از آنها برای خرید لباسشان نظر بپرسید درضمن اگر برای نوزادان خرید م کنید بدانید که آنها زود سایز عوض می کنید پس سعی کنید لباسها را چسبان انتخاب نکنید.

برای بچه ها بهتر است که از لباسهای سبک استفاده کنیدو در فصل سرد چند تا روی هم بپوشد چون در خانه ها محیط گرم است و راحت یکی را می توان کم کرد.

تیشرت خطاطی طرح عاشق شو

خرید کفش برای عید

بهترین کفش کفشی است که پاشنه ای حدود ۲ سانت دارد ونوک آن گرد است به خاطر اینکه نوک کفش به پا آسیب نزند.سعی کنید کفش پاشنه بلند انتخاب نکنید اگر هم انتخاب کردید لا اقل پهن و یکدست باشد تا احتمال پیچ خوردگی پا کمتر شود.

 اگر از کفش آج دار استفاده کنیم بهتر است چون احتمال لیز خوردن کمتر میشود.کفشهایی که بند دارند یا زیپ خور هستند ویا ساقهای بلندی دارند به خصوص برای بچه ها مناسب نیستندچرا که باعث معطل شدن موقع خروج از مهمانیها می شود وخود بچه هم دچار مشکل برای باز و بسته کردن کفش می شود.

تیشرت های طرح ایرانی

بعضی مردم اعتقاد دارند اگر شب کفش بخرید بهتر است چون پا ها طول روز کمی ممکن است ورم کنند بنابر این در پیاده روی ها تنگ نمیشوند.سعی کنید بعد از پیاده روی های طولانی کفش نخرید چون ممکن است سایز پای شما در اثر ورم بزرگتر باشد و بعد از رفع خستگی پا دوباره کوچکتر می شود . برای خرید کفش اطفال حتما همراهان طفل نوک کفش را چک کنند تا تنگ نباشد  با کمی فشار دادن نوک کفش متوجه میشوند که کفش تنگ نباشدچون اطفال خودشان نمی توانند زیاد تشخیص دهند.برای اطفال سعی کنید کفشهای نوک تیز نگیرید و از کفشهای قالب پهن استفاده کنید چون تعادل بچه ها بیشتر می شود.

طرح دلخواه آستین کوتاه زنانه

خیلی از فروشنده ها اصرار دارند بگویند که کفش تنگ جا باز میکند ولی خیلی از کفشها جا باز نمیکنند و پاهای بچه ها را اذیت می کنندوحتی باعث خونمردگی در ناخن های پا میشوند و یا پس پای بچه ها را زخم میکنند. در ضمن سعی کنید کفشهایی که قالب خیلی خشک دارند را برای پیاده روی اطفال استفاده نکنید.برای بچه ها کفشهای خیلی باز نگیرید چون جورابهایشان زود کثیف میشود ودر فصلهای بارانی زود کثیف و گلی میشوند.سعی کنید برای دختر بچه ها که کفش پاشنه بلند دوست دارند تهیه نکتنید چون ممکن است باعث لیز خوردن یا پیچ خوردگی شدید پاهایشان شود.

منبع : www.beytoote.com

ممنون از اینکه همراه ما بودید.

سئو شده توسط: سوپروب