تی شرت آستین بلند با طرح دلخواه

جنس پارچه تی شرت ها جهت چاپ روی تی شرت با طرح دلخواه شما کاملا نخی و بدون مواد پلاستیکی میباشد و شکل دوخت و ایست تی شرت طرح دلخواه در تن مطابق با مد روز است . چاپ روی تی شرت به شکل مستقیم و با استفاده از روش DTG که از فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی بهره می برد ، به شکل جوهرافشان انجام می شود . در این گونه از چاپ تیشرت طرح دلخواه از هیچ کاغذ ترنسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی برای چاپ تی شرت با عکس دلخواه محصول کشور آمریکا است و به هیچ وجه از مواد چینی استفاده نمی شود .

توضیحات تکمیلی

تی شرت آستین بلند با طرح دلخواه | تی شرت استین بلند

انتخاب سایز تی شرت آستین بلند

ویژگی های تی شرت :

  • یقه گرد
  • آستین بلند

جنس تی شرت آستین بلند مردانه از الیاف پنبه ای بوده و جنس پارچه استفاده شده از مرغوبترین اجناس موجود در بازار می باشد . این نوع تی شرت آستین بلند از راحت ترین و مرغوبت ترین کارهایی است که تاپ تی شرت به فروش می رساند . جنس تضمین شده تی شرت های آستین بلند تاپ تی شرت موجب می شود تا کاملا از خرید خود رضایت داشته باشید. این نوع تی شرتها با شستشوی دستی رنگ خود را حفظ می کند و حالت اولیه خود را نیز از دست نمی دهند . این فرم از تیشرت آستین بلند مردانه ظاهری مدرن و بسیار شیک را برای شما به ارمغان می آورد . تی شرت آستین بلند پسرانه امروزه بسیار مورد علاقه طرفداران مد روز می باشد و برای فصول سرد سال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید از راحتی و لطافت جنس این تیشرت های آستین بلند لذت ببرید .
در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در تی شرت آستین بلند با طرح دلخواه از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

علت تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های دیگر با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان است که شیوه چاپ بی کیفیتی است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

    سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
    برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
    در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 
نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

    ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
    از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
    برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
    جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

قیمت تکرو: 440,000  تومان قیمت دورو: 540,000 تومان
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
جلو

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

پشت

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

سئو شده توسط: سوپروب