طرح دلخواه آستین کوتاه زنانه

جنس پارچه تی شرت ها جهت چاپ روی تی شرت با طرح دلخواه شما کاملا نخی و بدون مواد پلاستیکی میباشد و شکل دوخت و ایست تی شرت طرح دلخواه در تن مطابق با مد روز است . چاپ روی تی شرت به شکل مستقیم و با استفاده از روش DTG که از فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی بهره می برد ، به شکل جوهرافشان انجام می شود . در این گونه از چاپ تیشرت طرح دلخواه از هیچ کاغذ ترنسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی برای چاپ تی شرت با عکس دلخواه محصول کشور آمریکا است و به هیچ وجه از مواد چینی استفاده نمی شود .

توضیحات تکمیلی

طرح دلخواه آستین کوتاه زنانه | تی شرت با طرح دلخواه | چاپ تی شرت

راهنمای انتخاب سایز زنانه

ویژگی های تی شرت :

  • یقه گرد
  • آستین کوتاه

جنس پارچه تی شرت ها جهت چاپ تی شرت با طرح دلخواه زنانه کاملا نخی و بدون هرگونه مواد پلاستیکی میباشد . پارچه تی شرت ها از جنس پنبه سوپر و الیاف کاملا طبیعی است که با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تی شرت ها به شکل کشی است و حالتی بسیار نرم  دارد تا بتوانید آن را بدون احساس ناراحتی به تن کنید . شکل دوخت و ایست تیشرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ عنوان گشاد نمی شوند و ظاهر خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .
در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت با طرح دلخواه به شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در چاپ طرح دلخواه بر روی تیشرت از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

علت تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های دیگر با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان است که شیوه چاپ بی کیفیتی است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

    سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
    برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
    در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

توجه :

تیشرتها در ۱۵ رنگ متنوع قابل سفارش هستند. شما میتونید هر کدوم از این رنگها رو که خواستید سفارش بدید . فقط یادتون نره موقع سفارش حتما رنگ مورد نظر رو توی قسمت توضیحات سفارش یادداشت بفرمایید.

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

    ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
    از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
    برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
    جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

قیمت تکرو: 470,000  تومان قیمت دورو: 570,000 تومان
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
جلو

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

پشت

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

سئو شده توسط: سوپروب