چگونگی انتخاب طرح تی شرت

چگونگی انتخاب طرح تی شرت

آیا تا به حال به فکر طراحی یک تی شرت برای خودتان افتاده اید؟ آیا تا به حال طرحی دیده اید و به فکر افتاده اید که کاش میتوانستید آن طرح را روی تی شرت خود داشته باشید؟  آیا تا به حال درباره ی طراحی یک تی شرت شنیده اید و تصور می کنید می توانید یه طرح عالی بسازید؟ اگر شما به یکی از این سوالات پاسخ مثبت دادید، پس شما تنها نیستید. بسیاری از مردم همیشه به طراحی تی شرت های عالی فکر می کنند.

ایده هایی برای طراحی تی شرت

ایده های طراحی تی شرت از آنچه تصور می کنید ساده ترند. برای خلق یک طرح خیلی چیزها برای الهام گرفتن وجود دارد. در اینجا چند گزینه وجود دارد:

گروه های موسیقی – مردم در سراسر جهان به موسیقی گوش می دهند. طرح گروه موسیقی مورد علاقه خود را می توانید بر روی یک تی شرت سفارشی با طراحی دلخواه خود قرار دهید. برای این کار گزینه های زیادی وجود دارد. فقط مطمئن شوید از تصاویری که دارای حق امتیاز هستند استفاده نکنید.

گروه های تئاتر- گروه های تئاتر و نمایشنامه می توانند از تی شرت مخصوص گروه خود استفاده کنند. آنها می توانند تی شرت های خاص برای نمایشنامه خود طراحی کرده و آنها را برای بدست آوردن پول برای برنامه های خود بفروشند.

مدرسه ها – مدرسه یک مکان عالی برای به نمایش گذاشتن تی شرت های سفارشی می باشد. برگذاری یک مسابقه برای انتخاب بهترین طراحی تی شرت از بین ایده های دانش آموزان می تواند یک اتفاق عالی باشد.

انتخاب طرح برای تی شرت

هر طرحی را می توان بر روی تی شرت قرارداد. به سادگی هر موضوع و هر رنگی را که دوست دارید انتخاب کنید و تی شرت خود را سفارش دهید.

در اینجا طرح های ممکن بررسی می کنیم:

طرح های سفارشی – این می تواند طرحی باشد که شما کشیده اید یا با کامپیوتر و یک برنامه گرافیکی ساخته اید. اگر می توانید طرحی را تصور کنید پس قطعا شما می توانید آن را روی تی شرت سفارشی خود چاپ کنید.

تصاویر – تصاویر در تی شرت ها گزینه ای عالی هستند، چون شما می توانید هر موضوعی مانند عشق و حمایت خود از هر کسی، حتی حیوان خانگی خود را نشان دهید.

لوگوها – تی شرت یک بستر عالی برای لوگوهاست، البته مواظب باشید قانون حق نسخه برداری را نقض نکنید

متن های کوتاه با هر موضوعی – نقل قول ها و متون بسیاری وجود دارد که می توانید مطابق با علایق خود از میان آن ها انتخاب کنید.

طراحی یک تی شرت مناسب برای تمام نیاز ها

تی شرت راهی محبوب برای انتشار پیام های مربوط به کسب و کار شما، عملکرد، رویدادهای سیاسی و یا تبلیغ نامزدهای انتخابات و یا هر چیز دیگری است که شما می خواهید آنها را به نمایش بگذارید. تی شرت قابلیت نمایشی خوبی دارد و برای تبلیغ هر چیزی که شما می خواهید می تواند مورد استفاده قرار گیرد، پس مهم نیست که چه کاری انجام می دهید، یک تی شرت سفارشی می تواند یک راه ایده آل برای به نمایش گذاشتن کسب و کار و یا خدمات شما باشد.

تی شرت سفارشی که متناسب با سلیقه شماست

اگر شما اثری هنری دارید، می توانید آن را روی یک تی شرت سفارشی قرار دهید و شما قادر به پوشیدن لباسهایی هستید که هیچ کس دیگری آن را نداشته باشد. شما می توانید از نقل قول های مورد علاقه ی خود روی تی شرت خود استفاده کنید. فضا برای طراحی باز است و فقط به تخیل شما بستگی دارد. انتخابی عالی برای برنامه های ورزشی و رویدادها ،حمایت از یک تیم ورزشی یک راه عالی برای تبلیغ کسب و کار، نام تجاری یا محصولات شماست. چند راه برای انجام این کار وجود دارد:

شما می توانید یک تیم کوچک فوتبال، بسکتبال، والیبال و… را با سفارشی کردن تی شرت های آن ها حمایت کنید و کسب و کار یا برند خود را تبلیغ کنید.

رویدادهای سیاسی و تظاهرات-تی شرت های سفارشی همچنین می توانند برای تظاهرات سیاسی و تبلیغ کاندیدا یا شعار استفاده شوند. این راهی عالی برای تبلیغ در مورد رویدادهای آینده و یا شعار در مورد نامزدی سیاسی است. این پیراهن ها را می توان در رویدادها به فروش رساند. صرف نظر از این که شما با تی شرتی که طراحی کرده اید چه کار میکنید، این تی شرت ها تاثیر بسیار خوبی دارند.

مزایای عمده تی شرت ها

آیا تا به حال شده به صرفه جویی پول فکر کنی؟ کیه که فکر نکنه؟ مردم از همه جنبه های زندگی به دنبال راه هایی برای صرفه جویی در پول هستند.

یکی از ساده ترین راه های صرفه جویی در هزینه ها برای کسب و کار یا رویداد خاص خرید تی شرت به صورت عمده است.

مزایای خرید به صورت عمده

مزایای متعددی برای خرید تی شرت به صورت عمده وجود دارد. اولین مزیت این است که وقتی چیزی را به صورت عمده خریداری میکنید، معمولا تخفیف در سفارش خود دریافت میکنید. این می تواند برای شما و یا شرکت شما، در طولانی مدت صرفه جویی مالی خوبی باشد.

اگر کارکنان جدیدی دارید که به تی شرت نیاز دارند یا یکی از کارکنان شما تی شرت خود را از دست می دهد، شما باید تی شرت های موجود را در اختیار داشته باشید

بنابراین، یکی دیگر از مزیت های سفارش دادن عمده ی تی شرت ها این است که شما هنگام نیاز به تی شرت، آن ها را در اختیار دارید.

چه کسی می تواند از خرید عمده تی شرت ها استفاده کند؟

از آنجا که خرید به صورت عمده می تواند زمان و پول زیادی را صرفه جویی کند، سازمان های مختلف و رویدادهای مختلفی وجود دارند که می توانند از خرید تی شرت به طورعمده سود ببرند.

مدارس – مدارس می توانند از خرید تی شرت به طور عمده سود خوبی ببرند.

خرید عمده تی شرت برای برنامه های ویژه از جمله جمع آوری کمک های مالی، گروه های درام، تیم های ورزشی و اردوهای دانش آموزی مناسب هستند.

تیم های ورزشی – خرید تی شرت به صورت عمده برای تیم های ورزشی نیز می تواند بسیار مفید باشد.

در سفرهای طولانی بین بازی ها، اعضای تیم به راحتی در یک نگاه یکدیگر را تشخیص می دهد و می توانند در کنار هم قرار بگیرند.

این تی شرت ها همچنین می توانند به طرفدارانی که دوست دارند حمایت خود را از تیم مورد علاقه خود با پوشیدن تی شرت اختصاصی آن تیم، خصوصا در طول بازی ها نشان دهند فروخته شوند.

کسب و کارها – بسیاری از کسب و کارها می توانند از مزید خرید تی شرت به طور عمده استفاده کنند و برای تبلیغ در مورد برند یا محصولات خود استفاده کنند

بسته به اینکه کسب و کار چیست این تی شرت ها می توانند برای جمع آوری کمک های مالی در رویدادهای مختلف، در حین کنفرانس ها و یا حتی در فروشگاه های هدیه به فروش برسند

کیفیت هنگام خرید به صورت عمده

چیزی که باید هنگام سفارش عمده تی شرت مورد توجه قرار بگیرد کیفیتی است که شرکت برای تی شرت خود در نظر می گیرد

نباید بخاطر صرفه جویی در پول کیفیت را نادیده گرفت.

بهترین شرکت ها، تی شرت های با کیفیت را در تمام خرید های بزرگ در اختیار شما قرار می دهند

هنگام چاپ تی شرت به دنبال چه هستیم؟

هنگامی که یک شرکت را برای چاپ تی شرت های خود انتخاب میکنید برای رضایت کامل از محصول خود، چند چیز وجود دارد که باید در نظر بگیرید

کیفیت محصول

در سفارش عمده تی شرت کیفیت بسیار مهم است. تی شرت هایی که برای رویدادهای ویژه طراحی میشوند به صورت موقت استفاده می شود اما ممکن است افرادی که به آنها علاقه دارند بخواهند آنها را برای مدت طولانی بپوشند پس کیفیت این تی شرت هت باید مناسب باشد. برای چاپ تی شرت به صورت عمده ابتدا بهترین مواد با عمر طولانی را انتخاب کنید. هنگامی که شما از یک شرکت سفارش می دهید انواع مواد مورد استفاده آن ها در تی شرت ها را بشناسید، بنابراین شما می دانید که در حال خرید بهترین تی شرت با کیفیت بالا هستید.

پیدا کردن بهترین قیمت

هنگام سفارش چاپ تی شرت باید از قیمت ها آگاه باشید. شما باید شرکتی را پیدا کنید که نه تنها بهترین محصول بلکه همچنین بهترین قیمت را به شما ارائه دهد.

آیا سفارش شما سریع تحویل داده می شود؟ هر وقت چیزی را سفارش می دهید، می خواهید بدانید چقدر طول می کشد تا سفارشتان را به شما تحویل دهند

اگر برای رویدادی خاص تی شرت سفارش می دهید اطمینان حاصل کنید که به موقع سفارش می دهید و در زمان قابل قبول سفارش خودت را دریافت میکنید

به دنبال خدمات درجه دوم نباشید! خدمات مشتری بسیار مهم است. هنگام سفارش تی شرت به دنبال یک شرکت با امتیاز بالا و دارای سال ها تجربه در ارائه تی شرت های با کیفیت با قیمت عالی باشید

سه دلیل برای خرید عمده تی شرت از شرکت ما:

این شرکت به عنوان شرکت برتر چاپ سفارشی پیراهن در منطقه شیکاگو، در رقابت با دیگر شرکت ها مزایایی چون ارائه یک خط بزگ لباس و طیف گسترده ای از محصولات و گزینه های متنوع برای خریداران در نظر گرفته است

تخصص ما ارائه تی شرت و پوشاک با کیفیت بالا می باشد از آنجا که کیفیت محصول نشان دهنده اعتبار یک شرکت است ما تنها خدمات و محصولات با کیفیت بالا به مشتریان خود ارائه می دهیم

مزیت عمده فروشی

چاپ هزاران تی شرت در روز به معنی این است که ما یک شرکت بزرگ برای کار کردن با متصدیان خرید عمده تی شرت هستیم.

آنها با توجه به حجم بالای پیراهن هایی که ما می فروشیم، تخفیف های خوبی میگیرند

نتیجه نهایی این حجم زیاد از تولید و فروش شرکت ما، در صرفه جویی مالی مستقیما به مشتریان ما منتقل می شود

این نه تنها باعث صرفه جویی در هزینه های شما بر روی سفارشات کوچک می شود، بلکه در خرید های بزرگتر نیز صرفه جویی بسیاری می شود

برای کمک بیشتر به مشتریان، ما تخفیف های ویژه ای، بر اساس تعداد پیراهن هایی که سفارش داده می شود داریم.

به عنوان مثال، اگر شما بین ۵۰ تا ۹۹ پیراهن را سفارش دهید، سفارش شما شامل ۵٪ تخفیف می شود

برای ۵۰۰ تا ۱۰۰۰، سفارش شما شامل ۲۰٪ تخفیف می شود، و ما خوشحالیم که با شما در مورد سفارشات بیش از ۱۰۰۰ تا و همچنین تخفیف های بیشتر صحبت کنیم.

 مزیت دیگر شرکت ما در کنار قیمت های بسیار مناسب، تنوع بسیار زیاد می باشد و اگر رنگ، طرح یا کمیتی که شما نیاز دارید را نداشته باشیم، درخواست شما در اولویت کار تهیه کنندگان ما قرار می گیرد. هنگامی که شما تی شرت عمده سفارش می دهید، ما به شما اطمینان میدهیم که نه تنها کار تهیه و چاپ، بلکه تحویل هم به موقع انجام خواهیم گرفت. همچنین ما برای کسانی که عجله زیادی ندارند، بر اساس زمان ارائه محصول تخفیفاتی پیشنهاد میدیم.

نگاهی به تی شرت های گلدوزی شده

تی شرت های گلدوزی شده بسیار زیبا هستند و ما خدمات گلدوزی سفارشی را برای تمام گروه ها، سازمان ها و شرکت ها ارائه می دهیم و پیراهن های زیبایی را طراحی می کنیم که تقریبا برای هر موقعیتی مناسب هستند.

در هنگام انتخاب این نوع تی شرت، موارد مهمی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:

نشان ها و علامت ها

استفاده از نشان ها و علامت ها در تی شرت های گلدوزی شده برای گروه ها و سازمان ها بسیار مفید و رایج است. تیم ها معمولا نشان تیم خود را بر روی جیب سینه یا در بالای تی شرت یا در سمت بازوی آن قرار می دهند

نشان های سنتی، شعارها و علامت های تجاری دیگر گزینه های محبوب برای نشان یا علامت ها هستند

آرم ها و نام شرکت ها

برای یک کسب و کار، استفاده از لوگو یا نام شرکت روی پیراهن آن شرکت یک آیتم تبلیغاتی بسیار عالی است، و حتی می تواند به عنوان بخشی از یونیفرم یک شرکت استفاده شود.

نماد تیم

نماد های تیم می تواند یک نماد ورزشی خاص مانند بسکتبال باشد که یک حلقه یا یک توپ را شامل شود یا می تواند شامل لوگو یا نام تیم باشد.

لوگو تیم معمولا در جیب جلو قرار می گیرد. همچنین می توانند در طرف دیگر سینه یا بر روی یک تی شرت آستین کوتاه قرار گیرند

آثار هنری و طراحی خلاقانه

تی شرت های گلدوزی شده که دارای یک طراحی خلاقانه هستند بسیار پرطرفدار هستند و تقریبا شما هر طرحی بخواهید می توانید به صورت برجسته روی تی شرت خود بکار ببرید . بیشترین طرفداران این طرح ها کودکان و زنان هستند.

راهنمایی برای ساختن یک تی شرت سفارشی

ظاهر محصول و یا یکپارچه سازی همیشه مهم است، برای ساخت یک تی شرت زیبا و یک دست که نشان دهنده ی اعتبار بالا باشد نکاتی هست که باید مورد توجه قرار دهید:

انتخاب رنگ

اگر به طراحی های دهه های قبل نگاه کنید می بینید که اغلب از رنگ های اصلی مانند قرمز، نارنجی، آبی و … با سایه های مختلف برای عمق دادن به تصاویر استفاده می شد.

شما می توانید با استفاده از رنگ های اصلی به محصول خود اعتبار ببخشید و با سایه های مناسب به طرح خود زیبایی می دهید.

در شرکت ما با وجود دستگاه های پیشرفته با ۱۶ میلیون رنگ، ما به شما اطمینان میدهیم که دقیقا رنگی که انتخاب می کنید روی تی شرت شما چاپ می شود. پس نگران نباشید و هر طرح و رنگی را دوست دارید انتخاب کنید.

فونت ها و گرافیک

ممکن است بخواهید از گرافیک و فونت های سنتی مورد استفاده در پیراهن های قدیمی استفاده کنید، ما برخی از فونت ها و تصاویر جدید را تهیه کرده ایم که واقعا مانند تم های قدیمی به نظر می رسند.

قانون خاصی برای طراحی تی شرت شما وجود ندارد اما با استفاده از رنگ های سنتی تر شما می توانید یک محصول پرطرفدار با هر نوع طراحی گرافیکی ایجاد کنید

طراحی پیراهن خود را انجام دهید

آیا طرفدار یا علاقه مند به تی شرت هستید؟ آیا می خواهید طرح پیراهن خود را خودتان انتخاب و طراحی کنید؟ شما  ایده طراحی تی شرت را در سر خود دارید، پس هر طرحی به ذهنتان می رسد، چه برای مناسبتی خاص یا شخصی خاص، آن را اجرا کنید

اصول اولیه:

مانند هر ایده خوب، شما باید از اصول اولیه شروع کنید. شما باید مانند یک پروژه به آن نگاه کنید و منطقی ادامه دهید.

در ابتدا، قبل از این که بتوانید پیراهن خود را طراحی کنید، باید با اصول اولیه خود بجنگید. این گام های اولیه در نهایت باعث می شود طرح یا طرح های مختلفی ایجاد شود

هدف: هدف واقعی طرح شما چیست؟ آیا برای تبلیغ کردن است؟ آیا احساسات شما را در مورد شخص یا چیزی بیان می کند؟

قبل از اینکه تصمیم بگیرید که طراحی کنید باید هدف را روشن کنید.

بیان: چگونه قصد دارید هدف طراحی خود را بیان کنید؟ می خواهید به صورت طنز، کمدی یا جدی باشد؟

رنگ: چه رنگ هایی را برای طراحی مناسب می بینید؟ آیا پالت شما از رنگ های روشن، شاد و یا یکنواخت تشکیل شده است یا اصلا رنگی ندارد؟

ابعاد: آیا می خواهید یک طرح سه بعدی بسازید یا با یک طرح صاف و دو بعدی کنار می آیید؟

رنگ و سایه، و همچنین رنگ پارچه ای که طرح خود را روی آن چاپ می کنید، می تواند بر روی عمق طرح تاثیر بگذارد. پس با دقت رنگ و سایه ها را طراحی کنید.

نمادها: نمادها یک راه برای نشان دادن موود و یا بیان دیدگاه هستند. نمادها شامل استفاده از رنگ خاص و همچنین اشکال خاص می باشد. با ادغام آنها به طور صحیح، نمادی طراحی کنید که برای دیگران هم قابل فهم باشد.

عکس: عکس ها می توانند هر موضوعی را در بر بگیرند. تقریبا هر موضوعی را می توان به تصویر کشید و از آن به عنوان طرح روی تی شرت استفاده کرد. پس دست شما برای استفاده از عکس ها باز است. همچنین شما می توانید عکس ها را دوباره طراحی کنید و مشخصات دلخواه مانند متن یا نماد به آن اضافه کنید..

این ها ملاحظات اولیه ای هستند که باید قبل از شروع طراحی پیراهن خود به آنها بپردازید.

انتخاب طرح تی شرت

هنگامی که یک مفهوم یا موضوع مشخص کردید، می توانید طراحی پیراهن خود را شروع کنید

در حقیقت، شما باید طرح های مختلفی ایجاد کنید

شما می توانید از ایده ها و رنگی های مختلف استفاده کنید

شما همچنین می توانید شخصی را برای نقد طراحی خود در نظر بگیرید تا به شما کمک کند طراحی بی نقصی انجام دهید

تی شرت سفارشی چیست؟

سفارشی کردن به کاری که روی هر تی شرت ساده با هر مدلی انجام می شود گفته می شود. یعنی شما یک تی شرت ساده را در نظر می گیرید و هر طرحی که دوست دارید روی آن چاپ می کنید.

اما اول، شما باید تصمیم بگیرید که چه سبک تی شرت را ترجیح می دهید. سپس طرح، شعار یا تبلیغ را برای شخصی سازی تی شرت ارائه می دهید و پس از آن، شما این ایده را به طراح واقعی یا شرکت تی شرت ارائه می دهید.

خلاقیت در انتخاب طرح تی شرت برای تیم ها

هنگامی که تی شرت سفارشی تیم طراحی می کنید، باید تعدادی از عوامل را در نظر بگیرید:

در دسترس: اگر شما یک طراحی خاص را می خواهید، ممکن است نیاز به صرف زمان بیشتر برای سفارشی سازی داشته باشید

اگر جنبه های خاص طراحی به صورت تصاویر در دسترس باشند تی شرت ها نیاز به زمان کمتری برای سفارشی سازی خواهند داشت.

اندازه: آیا اندازه می تواند تعیین کند که شما از چه سبک چاپی می توانید استفاده کنید؟ گلدوزی برای طرح ها و تکه های کوچک مناسب است. چاپ صفحه ای می تواند سطوح بزرگ را اداره کند

مقدار:  هرچه تعداد بیشتری  تی شرت سفارش دهید قیمت تمام شده ی آنها کمتر می شود. پس به تعداد تی شرت هایی که سفارش می دهید توجه داشته باشید.

چرا تی شرت سفارشی برای تیم بخریم؟

تی شرت های سفارشی می توانند برای شما و تیم شما مناسب باشند. آنها به شما شکلی یکنواخت ارائه می دهند و می توانند نشان دهند که کدام شرکت یا موسسه سرشناس و منحصر به فرد است.

اگر شما برای شرکت یا موسسه ی خود تی شرت سفارش می دهید می توانید به همکاران خود اجازه دهید خودشان انتخاب کنند که چه طرح یا سبکی را می پسندند.

پیدا کردن شرکت طراحی

همانطور که از خیابان های مرکز شهر یا بازار محلی نزدیک محل زندگی خود می گذرید، مشخص می شود که این گونه مغازه ها در حال افزایش هستند.

با این حال باید توجه داشته باشید که همه این مغازه های چاپ تی شرت یکسان نیستند.

آنها خدمات مختلفی را ارائه می دهند و کیفیت محصولی که تولید میکنند متفاوت است.

بعضی از آنها تی شرت فروشی های عمده هستند درنتیجه هزینه را کاهش می دهند و مشتریان خود را به سفارش طرح های انبوه تشویق می کنند

دیگران انتخاب محدود تری از محصولات و طرح ها دارند و تنها یک تی شرت را در یک زمان واحد می توانند برای شما تهیه کنند.

پیدا کردن شرکت مناسب

من نمی توانم به شما بگویم که کدام شرکت نیاز های شما را برطرف میکند. چون این مسیله کاملا شخصی است

با این حال، من می توانم پیشنهاداتی را برای خرید تی شرت به شما بدهم

ایتدا شماباید مشخص کنید که چه تی شرتی می خواهید، این مهم است، زیرا شرکت های چاپی مختلف از فرایندهای مختلف برای چاپ استفاده می کنند و محصول نهایی هر شرکت می تواند با دیگری متفاوت باشد.

آنها ممکن است اجازه استفاده از یک طراحی اصیل را به شما ندهند

امتیازات در نظر گرفته شده – از جمله تی شرت های فروش عمده

هنگامی که شرکت مناسب برای تولید تی شرت یا پیراهن خود پیدا کردید، به عنوان یک راهنمایی مختصر به موارد زیر توجه کنید:

مقدار: چند تی شرت نیاز دارید؟ اگر به تعداد زیادی تی شرت نیاز دارید، شاید بهتر باشد به دنبال شرکتی باشید که تی شرت های عمده طراحی و تولید می کند، تا به شما در کاهش هزینه های کلی کمک کند

طراحی: آیا شما طرحی در ذهن دارید؟ آیا این طرح اصیل است یا در اینترنت پیدا می شود؟ آیا مجوز دارد؟ آیا شما به یک شرکت نیاز دارید که بتواند برای شما طرح سفارشی تهیه کند و شما به سادگی آنرا تکثیر یا بازطراحی کنید؟ یا یک طراح می خواهید که با شما کار کند و آنچه را که می خواهید بر روی تی شرت شما پیاده کند؟

هزینه ها: اگر شما بودجه ندارید، باید حداقل آن را آماده کنید

شما باید به عوامل فوق نگاه کنید و ببینید کدام یک از آنها می توانند در بودجه شما تاثیر گذار باشند سپس با مدیریت این عوامل هزینه ها را کاهش دهید.در بیشتر شرکت های تولیدی اگر شما نیاز به یک طرح اصیل داشته باشید، هزینه های طراحی شما افزایش می یابند.

سخن نهایی

دسترسی آسان به تکنولوژی چاپ منجر به افزایش تعداد چاپگرها و تامین کنندگان شده است همچنین، جای تعجب نیست که این منجر به افزایش ارائه دهندگان و تولید کنندگان تی شرت فروشی عمده شده است . هنگام جستجو برای پیدا کردن شرکت مناسب، چه آنلاین و چه در بازار، اطمینان حاصل کنید که دقیقا همان چیزی را که می خواهید به شما ارائه می دهند.

 

منبع : www.onehourtees.com

با ما در تاپ تی شرت همراه باشید :

چگونه پارچه مناسب تی شرت را انتخاب کنیم

نحوه انتخاب تیشرت برای خانوم ها

تیشرت نستعلیق طرح ترنج | تی شرت با طرح نستعلیق

تی شرت مذهبی طرح یا صاحب الزمان | تی شرت یا مهدی

سئو شده توسط: سوپروب