price بهترین راهنمای خرید تی شرت زنانه و مردانه | فروشگاه تاپ تی شرت

بهترین راهنمای خرید تی شرت زنانه و مردانه

بهترین راهنمای خرید تی شرت زنانه و مردانهReviewed by Admin on Oct 9Rating: 5.0

بهترین راهنمای خرید تی شرت زنانه و مردانه

خرید تی شرت زنانه و مردانه

خرید تی شرت زنانه و مردانه

تیشرت ها از جمله لباس هایی هستند که بسیار راحت و خوش پوشند ،تنوع رنگ و مدل زیادی نیز دارند ،اما باید هر شخصی متناسب با بدن خود تیشرت انتخاب کند نه اینکه ملاکش این باشد که فلان بازیگر و یا فلان فرد آن تیشرت را پوشیده و بسیار به تن او جذاب است ،چرا که ممکن است آن مدل متناسب بدن شما نباشد ،پس بهتر است در مورد راه های انتخاب درست تیشرت ها آگاهی داشته باشید،ما در اینجا به اختصار چند مورد را برایتان می گوییم.

تی شرت زنانه آستین کوتاه

تیشرت ها به چند دسته تقسیم می شوند :

تیشرت های یقه گرد ،تیشرت های یقه هفت،تیشرت های قایقی و یقه انگلیسی و… ،که در رنگ های متنوع در بازار وجود دارند ،اما افراد ابتدا باید ببینند کدام یقه مناسب بدنشان است و کدام رنگ بیشتر معایب بدن را می پوشاند ولی در کل برای خرید تیشرت ها باید این نکات را دانست:

مدل یقه ها ،قد آستین ها ،رنگ تیشرت،اندازه ی گشادی تیشرت ودوخت آن ها چیزهایی هستند که موقع خرید تیشرت باید به خوبی در مورد آنها متناسب با بدنتان اطلاعاتی داشته باشید.

۱-تیشرت یقه گرد

بیشتر برای افرادی که بالاتنه ی بزرگی دارند و یا سینه های بزرگی دارند مناسب نیست چرا که آن ها را پر تر و چاق تر نشان می دهد ولی برای افراد با بالاتنه ی جمع و جورو لاغر ویا سینه های کوچک بسیار مورد مناسبی است و کمی آن ها را چاق تر نشان می دهد

۲-تیشرت با یقه ی قایقی

این نوع یقه برای افرادی که پهلوهای بزرگی دارند مناسب است و کمی توجه افراد را به شانه های فرد متمرکز می کند ،اما این یقه برای افرادی که استخوان گردنشان را می خواهند به معرض دید بگذارند مورد منسبی است ،ولی برای افرادبا شانه های پهن زیبا و متناسب نیست چون شانه های آن ها را زیاد در دید بیننده پهن نشان می دهد و توجه بیننده به آن متمرکز می شود.

نحوه انتخاب تیشرت برای خانوم ها

۳-یقه هایی به مدل دستمال گردن

این مدل برای خانم هایی که سینه های کوچکی دارند بسیار مناسب است و کمی آن ها را پرتر نشان می دهد.

۴-یقه ایستاده

یقه های ایستاده معمولا از حلقه ی یقه ،۳ سانتی متر بالاتر می روند ؛یعنی سه سانتی متر روی گردن می ایستند ،این نوع یقه ها با توجه به لبه ی جلویی یقه ،اشکال و نام های گونا گونی دارند .یقه ایستاده به تیشرت ها فرم مجلسی و رسمی می دهد ،از این جهت در طراحی لباس های رسمی و اداری کاربرد زیادی دارد،این نوع یقه ،بالاتنه ی افراد را بلندتر و کشیده تر نشان می دهد.

۵- یقه هفت

 این یقه برای افرادی که بالاتنه ی پهنی دارند بسیار مورد مناسبی است و بالاتنه ی آن ها را جمع و جورتر و لاغرتر نشان می دهد ،اما برای افرادی که بالاتنه ی لاغری دارند مناسب نیست ،این نوع یقه قسمت دکلته را کاملا نمایش می دهدو این یقه هم می تواند بازو هم بسته طراحی شود برای کسانی که گردن های باریک و بلندی دارند بسیار مناسب است چون قسمتی از سینه را نمایش می دهد و توجه افراد را از گردن متوجه سینه می کند؛کلا یقه هفت یکی از یقه های زیبا و خوش پوش است .

تیشرت تهران طرح i love tehran

۶-تیشرت های یقه دار یا پولو شرت

اگر فردی بلاتنه ی لاغر و ظریفی دارد و یا شانه های افتاده ای دارد می تواند از این مدل تیشرت ها استفاده کند چرا که بیشتر عیب های بدن را می پوشاند کسانی که گردن های بلندی دارند نیز می توانند از این یقه برای خود استفاده ببرند.

نکته:

خانم ها سعی کنند اصلا تیشرت مردانه به تن نکنند چرا که آن ها را بد تیپ ونامتناسب نشان می دهد ،چرا که این تیشرت ها مخصوص بدن آقایان و برای خانم ها تیشرت هایی با مشخصات و ویژگی های مخصوص بدن آن ها طراحی شده است. نکته ی مهم دیگر هنگام خرید تیشرت ها دوخت آن هاست که باید بدون چین خوردگی و تمیز انجام گرفته باشد

نکته بعدی تنگ و گشاد بودن تیشرت است

سعی کنید اگر چاق هستید و یا شکم بزرگی دارید اصلا تیشرت تنگ استفاده نکنید چون چاقی شما بیشتر به دید می آید ؛جالب است بدانید افراد بسیار لاغر نیز بهتر است تیشرت چسبان و تنگ استفاده نکنند چرا که لاغری آن ها بیشتر به چشم می آید،یعنی در کل بهتر است تیشرت نه گشاد باشد که شلخته و بی ریخت باشد و نه تنگ .

تی شرت هوا فضا طرح space

نکته ی دیگر آستین تیشرت هاست

آستین تیشرت نباید تنگ و اذیت کننده باشد و به بازو بچسبد ونباید خیلی کوتاه باشد چون اگر بازوی چاقی دارید بیشتر به چشم می آید و اگر بازوان لاغر و ضعیفی دارید توجه بیننده را به آن جلب می کنید ،آستین تیشرت باید متوسط باشد نه کوتاه نه بلند. نکته ی دیگر این که اگر فرد کوتاه قدی هستید از تیشرت های زیاد بلند استفاده نکنید چرا کوتاه تر به چشم می آیید. نکته ی بعدی که بسیار در خوش چوشی شما نقش دارد رنگ تیشرت است.

اگر چاق هستید بهتر است از رنگ های تیره و اگر لاغر هستید بهتر است از رنگ های روشن استفاده کنید چرا که رنگ تیره شکم و چاقی شما را در نظر بیننده کمتر نشان می دهد و لی لباس روشن چاقی شما را بیشتر به دید می آورد .عموما افراد در کمد لباسشان همیشه تیشرت سفید یا خاکستری و تیشرت تیره بخصوص مشکی را دارند چون رنگ هایی پرطرفدار هستند.

منبع : www.brandystyle.com

ممنون از اینکه با ما همراه بودید

سئو شده توسط: سوپروب