price خوش لباس ترین مردان در دهه 50 میلادی! | فروشگاه تاپ تی شرت

خوش لباس ترین مردان در دهه ۵۰ میلادی!

خوش لباس ترین مردان در دهه ۵۰ میلادی

دهه ۵۰ میلادی یکی از تاثیر گذار ترین دوره ها برای نحوه تغییرات پوشش مردان محسوب می شود. با ما همراه باشید تا خوش لباس ترین افراد در این دوره را به شما معرفی کنیم، کسانی که به تنهایی صنعت مد لباس و پوشش مردنه را تغییر داده اند. با تاپ تی شرت همراه باشید. 

james-dean-50s-style-icons

دهه ۵۰ میلادی یکی از دوره های تاثیر گذار در تغیرات پوشش مردان بود که بعضی از این تغیرات تا به امروز پا برجا بوده اند و بسیاری از مردم هنوز هم بعد از گذشت حدود ۷۰ سال از آن زمان هنوز از پوشش های مخصوص آن زمان استفاده می کنند.

جیمز دین

ما نمی توانید بدون نام بردن از جیمز دین در مورد مد و دهه ۵۰ صحبتی بکنیم. او یکی از بازیگران خوش چهره هالیوود بود که پوشش او نظر بسیاری را به خود جلب می کرد. قطعا او مهم ترین اتفاق در این دهه است. او همیشه با یک شلوار ساده اما باریک و اتو کشیده و با یک پیراهن ساده روی صحنه می آمد. نوع و استایل پوشش او تا به امروز هم مورد استفاده بسیاری از اشخاص و هنرمندان معروف قرار می گیرد.

james-dean-trousers-oxford

از بخش سویشرت های ما دیدن کنید

بادی هالی

بادی ن تنها یکی از آهنسازان بسیار بزرگ دهه ۵۰ بود ، بلکه او یکی از خوش لباس ترین و خوش استایل ترین مردان در این دهه نیز بوده است. ظاهر او همیشه با یک عینگ فریم بزرگ و شلوار های پارچه ای و پلیور های ساده معرفی می شود.  ظاهر و استایل هالی بسیار معروف است و حتی امروزه هم می توان فقط با یک نگاه آن را تشخیص داد. امروزه شرکت های بزرگی مانند گوچی هنوز به همان استایل اعتقاد دارد و لباس هایی با آن طراحی را تولید می کنند.

buddy-holly-style-icon-50s-e1500472486921

سری به تی شرت های زنانه ما بزنید

مارلون براندو

مارلون براندو جی. آر.، زاده ۳ آوریل ۱۹۲۴ بازیگر و کارگردان آمریکایی بود که بیش از هر بازیگر دیگری در تاریخ سینما، رئالیسم را وارد بازیگری سینما نمود و پیش‌کسوت سبک معروف متد اکتینگ بود که بلافاصله پس از او بازیگرانی مانند جیمز دین و مونتگومری کلیفت و سالها بعد پل نیومن، داستین هافمن، آل پاچینو و رابرت دنیرو این سبک را در سینمای آمریکا تثبیت کردند. براندو سیستم بازیگری استانیسلاوسکی را با آموزش دیدن نزد استلا ادلر در دهه چهل، بیش از پیش محبوب کرد.

استایل او استایلی یکتا و عالی بود. مشخصه پوشش او یک تی شرت سفید اسپرت بود. شخص براندو به تنهایی تاثیر بسیار زیادی در تغییر صنعت مد و فشن مردان داشت. در دهه ۴۰ میلادی تمامی مردان برای داشتن ظاهری مناسب عموما کت های بزرگ و پالتو می پوشیدند اما بعد از به روی صحنه آمدن براندو با یک تیشرت سفید اسپرت و یک کاپشن چرمی همه مردان آن دوره به دنبال استایل و پوششی همانند او رفتند.

marlon-brando-style-icon-50s-tshirt

شما می توانید از اینجا تیشرت های مردانه فروشگاه ما را ببینید

الویس پریسلی

پریسلی یکی از بزرگترین و محبوب ترین خوانندگان جهان تا به امروز است، در دهه ۵۰ میلادی به اولقب سلطان راک اند رول را دادند، پوشش او در میان بسیاری از جوانان و مردان آن زمان محبوبیت بسیار بالایی داشت. استایل او به این گونه بود که یک شلوار جین معمولی را با یک تی شرت آزاد و با گفش های قایقی ست می کرد.

Elvis-Presley-mens-Style-Icon-Fashion

منبع : www.theidleman.com

خب با بهترین مدل های معروف مردانه در دهه ۵۰ میلادی، که تاثیر بسیار مهمی در تغییر پوشش های امروزی ما گزاشته اند آشنا شدید. برای خواندن مطالب بیشتر با تاپ تی شرت همراه باشید.

مطالب بیشتر در تاپ تی شرت :

نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتان

اصول انتخاب رنگ تی شرت

تاریخچه تی شرت

سئو شده توسط: سوپروب