price نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتان - تاپ تی شرت

نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتان

نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتانReviewed by Admin on May 31Rating: 5.0

نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتان

از کار گرفته تا مهمونی ها ، شما می توانید مدل های مختلفی لباس را امتحان کنید و لباس های مختلف را هم می توانید با هم ترکیب کنید تا ست های جدیدی درست کنید ، تا هم در لباس پوشیدن تنوع داشته باشید و هم پول زیادی را در خریدن لباس های جدید صرفه جویی کنید . در تاپ تی شرت با ما همراه باشید تا نحوه صحیح انتخاب پیراهن را به شما آموزش دهیم .

چگونه باید یک پیراهن با اندازه مناسب انتخاب کرد

قبل از اینکه شروع کنیم به اینکه به شما بگوییم که چگونه پیراهن انتخاب کنید ( باور کنید یا ن انتخاب لباس برای مردان قد کوتاه قد بلند و غیره بسیار دشوار خواهد بود ) باید گفت که چگونه یک پیراهن برای استایل بدن هر فرد به طور کلی مناسب خواهد بود که هم طول مناسبی داشته باشد هم قسمت های مختلف بدن را به درستی پوشش دهد ، و موارد دیگری هم هست که رعایت کردن یا نکردن آنها تاثیر زیادی در ظاهر هر شخص دارد .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن های فیت و با اندازه مناسب

بدن شما هر قابلی که داشته باشد و از هر جایی هم که بخواهید پیراهن خریداریس کنید یکسری قوانین پایه برای یک انتخاب درست وجود دارد که رعایت کردن آن ها می تواند کموک بزرگی به شما بکند .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

قفسه سینه: یک پیراهن مناسب به شما اجازه می دهد تا کاملا آزادانه حرکت کنید و احساس راحتی در قسمت قفسه سینه ، کمر و زیر بغل ها داشته باشید . اگر پیرهنی که انتخاب می کنید در قسمت های کناری چاک داشت باعث می شود که کمی پیراهن راحت تر باشد و فرد احساس تنگی نکند .

شانه ها: در نظر داشته باشید که محلی که آستین پیراهن به بدنه لباس متصل است باید به راحتی در قسمت بالای شانه قرار گیرد و نباید به پایین کشده شود و یا پایین تر از شانه قرار گیرد .

یقه: یقه ها باید رحت باشند ولی یقه های بسیار بزرگ جلوه خوبی برای لباس ندارند . برای اینکه بفهمید که کدام یقه مناسب است میتوانید از راهنمای ما استفاده کنید ، یقه لباس را ببندید ، اگر درون یقه به اندازه ۲ انگشت هنوز هم جا بود یعنی یقه مناسب است ، اگر کمتر از ۲ انگشت جا داشت یقه تنگ خواهد بود و اگر بیشتر از ۲ انگشت جا داشت زیادی بزرگ است و ممکن است بد حالت بایستد.

در انتخاب راحت باشید : شما مجبور نیستید کاملا طبق قائده عمل کنید ، برای بیشتر لذت بردن از یک لباس می توانید آن را به صورت سفارشی به یک خیاط ماهر سفارش دهید تا آن را برای شما بدوزد . خیاط ها می توانند هر لباسی را مناسب با فرم بدن شما طراحی کنند و یا حتی می توانید لباسی را که به صورت شرکتی و آماده خریداری کرده اید به یک خیاط بسپارید تا با انجام چند حقه آن را برای شما اصلاح کند تا به بهترین نحو ممکن فیت بدن شما شود . در نظر داشته باشید که به بخش کمر و آستین های لباس باید توجه خاصی داشته باشید ، هیچ چیز بدتر از این نیست که فردی که قد کوتاهی دارد آستین هایی بلند و آویزان داشته باشد .

در نحوه صحیح انتخاب پیراهن باید به یقه خود توجه داشته باشید

چهار نوع یقه اصلی وجود دارد : نوک تیز ، پهن ، دکمه دار و یقه های جدا شونده . ممکنه از نظر شما نوع یقه یک مسئله جزئی باشد اما بر خلاف انتظار تاثیر بسیار زیادی در ظاهر کلی شما خواهد داشت .

مردانی که قد های کوتاه تری نسبت به دیگران دارند باید از تیپ هایی ساده تر و واضح تر استفاده کنند . پس بهتر است که از یقه های ساده و نوک تیز استفاده کنند ، یقه های دکمه دار و پهن ممکن است که آن ها را کوتا تر نشان دهد .

همچنین برای آقایانی که فرم بدنی بزرگی دارند بهتر است از یقه های دکمه دار و نوک تیز استفاده کنند چون این نوع یقه ها باعث می شوند تا صورت های پهن کمی لاغر تر به نظر برسند .

اگر شما از تمام افراد دور و بر خود بلندتر هستید ( قدتان بلند است ) یک یقه پهن به نظر ما برای شما مناسب تر خواهد بود چون این نو یقه برای افراد قد بلند باعث به وجود آمدن احساس تعادل در تیپ آن ها خواهد شد .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن های رسمی آکسفورد

پیراهن های رسمی با یقه های دکمه دار یک نوع لباس مهم با تاریخچه ای بلند بالاست . در واقع این نوع پیراهن در اسکاتلند به وجود آمده ، اما در جهان با نام پیراهن های آکسفورد شناخته می شوند. این طرح در سال های ۱۹۰۰ ، زمانی که اسکاتلندی ها شروع به تولید طرح ها مختلف برای پیدا کردن یک طرح خوب بودند ، به وجود آمد .

این طرح بعد ها با نام های دانشگاه های معروف وارد بازار شدند ، چون در واقع لباس های رسمی دانشجو های این دانشگاه ها بودند و خود این دانشگاه ها آن ها را تولید می کردند . نام آکسفورد به دلیل استفاده زیاد لباس هایش و همچنین تولید بسیار بالای آن بر روی این نوع پیراهن ساده با یقه های دکمه دار باقی ماند و تولید این لباس در جا های دیگر متوقف شد .

شایعه شده بود که پیراهن های آکسفورد با یقه های دکمه دار معروفیت خود را به دلیل این بدست آوردند که بازیکنان مسابقات چوگان در سال ۱۹۳۰ از جنس پارچه این لباس ها خوششان می آمده ، همچنین این بازیکنان از یقه دکمه دار این پیراهن ها راضی بودند چون در پیراهن های دیگر هنگام فعالیت یقه لباس به شدت بالا و پایین می شده . بالاخره این پیراهن راه خود را پیدا کرد و میان مردم عادی ، افراد مشهور ، ورزش کاران و حتی رئیس جمهور ها هم به محبوبیت بالایی دست یافت .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

باید گفت که قبل از انتخاب یکی از این پیراهن ها باید چند نکته ای را در نظر داشته باشید . شما نمی خواهید یه فقط یک پیراهن آکسفورد قدیمی خریداری کنید ، بلکه می خواهید بهترین پیراهن آکسفوردی که فیت بدن شماست را انتخاب کنید . یکی از اشخاصی که اهمیت فیت و خوش دوخت بودن لباس را درک می کند ناو سالیمن می باشد که یکی از مدیران بازاریابی شرکت Claudi Lugli می باشد . مهمترین نکاتی که شما باید رعایت کنید را از زبان ناو سالیمن را بخوانید :

 پیدا کردن یک پیراهن که از تمام وجوه عالی باشد سخت است ، بخصوص اگر شما به دنبال یک پیراهن آکسفورد سفید ساده هستید ! بعضی از متخصصین شما را به سمت انتخاب یک آکسفورد تنگ و تخت و ساده راهنمایی می کنند ( اما در نظر داشته باشید که حتی لاغر ترین و تخت ترنی مردان هم از فشار دکمه های جلوی پراهن رنج خواهند برد ) بعضی دیگر ممکن است شما را به سمت آکسفورد های آمریکایی راهنمایی کنند ( این نوع پیراهن استایلی بگ و بزرگ دارند و حتی کسانی را که بدن ماهیچه ای و بزرگی دارند را طوری نشان می دهد که انگار می خواهند از این پیراهن به عنوان چتر نجات استفاده کنند )

ما برای بوکسر های حرفه ای در تمام استایل ها و فرم ها لباس تهیه کرده ایم ، و به این نتیجه رسیدیم که هر چه سایز بندی را ساده تر نگه داریم انتخاب لباس آسان تر خواهد بود . شما تنها کافیست که سه گزینه را برای هر پیراهن چک کنید ، اندازه یقه ، طول آستین و اینکه آیا دوخت سر شانه دقیقا روی خم شانه قرار بگیرد . 

پیراهن های آکسورد سفید

پیراهن های آکسفورد سفید ، به دلیل استحکام پارچه و دوخت مقاوم خود ( در این دوخت ، دو رشته نخ به هم دیگر بافته می شوند ) ، توانستند مقام ” بهترین پیراهن سفید ” را از آن خود کنند . این لباس در عین سادگی تقریبا برای تمام مجالس و دورهمی ها و گردش ها مناسب است و می توان آن را در هر آب هوایی پوشید.

با ما همراه باشید : تیشرت موی تای muay thai boxing

پیراهن آکسفورد سفید یکی از بهترین گزینه های برای ست کردن با کت شلوار است ، این پیراهن تقریبا زیر تمام کت هایی که در جهان وجود دارد مناسب است. با وجود فراوانی آن این نوع پیراهن ها می توان از این نوع پیراهن برای تمام سایز ها و استایل های بدن استفاده کرد . برای یک ظاهر ساده ، معمولی اما شیک می توانید یک آکسفرود را با یک کت خاکستری روشن ست کنید. همراه با این ترکیب می توانید از یک کروات با رنگی خنثی هم استفاده کنید تا ست شما تکمیل شود .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن های آکسفورد مشکی

پیراهن های مشکی یک انتخاب روزانه و معمول برای پوشاک مردانه نیستند ، اما راه هایی وجود دارد که آن ها به پوششی تبدیل کرد که هم شیک باشند و هم خیلی برجسته و شاید زننده نباشند . یکی از این راه ها می تواند ست کردن آن ها با یک کت و شلوار مشکی و یا تیره ی فیت و اندامی است . این پوشش هم شیک است و هم می تواند امواجی پیچیده براش شخصیت شما بسازد .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن های آکسفورد صورتی

یک پیراهن آکسفورد صورتی با رنگ آمیزی ساده و بدون طرح می تواند گزینه خوبی برای کسانی باشد که می خوهند ظاهری تمیز و روشن داشته باشند . لازم نیست که فکر کنید حتما باید از لباس سفید استفاده کنید . یک پیراهن صورتی ساده می تواند ترکیب مناسبی برای یک کت و شلوار سرمه ای  باشد . با ترکیب هر دو رنگ می توان یک استایل شیک به دست آورد . همچنین پیراهن آکسفورد صورتی می تواند ترکیب بسیار مناسبی هم برای کت های خاکستری باشد البته بهتر است که خاکستری روشن را با این پیراهن انتخاب کنید اگر می خوهید که به بهترین ترکیب دست پیدا کنید. این ترکیب نسبت به یک ترکیب مشکی کلاسیک ، برای تابستان بسیار بهتر است.

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن های آکسفورد آبی

این پیراهن ها بهترین ترکیب برای کت های سرمه ای می باشند. همچنین می توانید برای ظاهری ساده ، شیک و هوشمندانه ، این پیراهن را روی یک شلوار لی آبی هم بپوشید . رنگ زیبا و انعطاف پذیر این پیراهن ها ، باعث می شود تا بتوان تعداد زیادی ترکیب شیک برای این لباس ها درست کرد.

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن های فیت و اندامی

اگر استایل و فرم شما لاغر و عضلانی است ، برای انتخاب صحیح پیراهن ، باید به دنبال پیراهنی باشید که فرم بدن شما را نشان دهد و آنرا برجسته تر کند . پس بهتر است که در کشوی لباس هایتان گزینه های دیگری هم به غیر از پیراهن های آکسفورد هم داشته باشید . یک پیراهن اندامی یا یک پیراهن تخت ساده می توانند گزینه های خوبی برای شما باشند همچنین این پیراهن ها می توانند هم با تیپ های ساده و هم با تیپ های اداری سازگار شوند .

با ما همراه باشید : تی شرت موتور سواری off road

پیراهن اندامی چیست ؟

اگر برای شما این سئله وجود دارد که یک پیراهن اندامی و فیت چه نوع پیراهنی می باشد ، پس بگزارید این مسئله را برای شما روشن کنیم . یک پیراهن فیت و اندامی گاهاً به پیراهن های برش خورده اروپایی گفته می شوند ، این نوع پیراهن مانند پیراهن های آکسفورد می باشند با این تفاوت که بدنه ی این لباس در قسمت کمر می تواند به شکل مخروطی باشد . این پیراهن ها با دقت بیشتری تولید می شوند و برش و دوختی دقیق تر و ظریف تر دارند . این پیراهن هم در حالت دکمه بسته و هم در حالت دکمه باز که بر روی یک تی شرت پوشیده شوند ظاهری شیک خواهند داشت .

گرچه ممکن است که پیراهن های اندامی نکات منفی هم داشته باشند اما ، این پیراهن ها بیرای افراد لاغر بسیار مناسب هستند و برای هر کسی که مقداری هم اضافه وزن دارند اصلا مناسب نیستند . چون ممکن است در قسمت های کمر تنگ باشد و به شکم شما فشار وارد کند و یا پیراهن صاف نیاستد ، حتی اگر هم از کمر تنگ نباشد پس حتما از شانه ها گشاد خواهد بود و شانه های افرادی که کمی اضافه وزن دارند را افتاده نشان خواهند داد .

بهترین پیراهن ها برای افراد لاغر و استخوانی

اگر شما بسیار لاغر و استخوانی هستید و پیرهن های معمولی برای شما بزرگ و بدون فرم هستند نگران نباشید ، گزینه های دیگری هم برای شما وجود دارد . در انتخاب صحیح پیراهن این نکته اهمیت بالایی دارد که یادتان باشد از راهنمای اینکه چگونه یک پیراهن با اندازه مناسب پیدا کنیم ، استفاده کنید . ممکن است که پیراهن هایی با برش های معمولی اندازه و فیت شما نشوند پس بهتر است برای پیدا کردن یک پیراهن خوب از پیراهن های فیت و اندامی شروع کنید چون این پیراهن های از کمر تنگ تر و از شانه ها کمی گشاد تر هستند و برای افراد لاغر می توانند مناسب تر باشند .

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

نحوه صحیح انتخاب پیراهن

پیراهن برای مردان بزرگ تر

اگر شما کمی اضافه وزن دارید اصلا لازم نیست که در یک پیراهن گشاد و بدون فرم بزرگ قایم شوید . در انتخاب صحیح پیراهن نکته اصلی که باید برای انتخاب لباس آقایان بزرگ سایز در نظر داشته باشید این است که باید لباس ، با سایز بزرگ این افراد سازگار باشد . پوشش هایی با استایل بگ ممکن است اندازه باشند اما فقط شخص را بزرگ تر و چاق تر نشان خواهند داد . در حالی که پیراهن هایی هم که تنگ هستند فقط به بدن این افراد صدمه وارد می کنند و نمی توانند برای آن ها مناسب باشند.

با ما همراه باشید : تیشرت موی تای طرح benfleet

شمایی که سایزی بزرگتری دارید می توانید از پیراهن های آکسفور معمولی استفاده کنید که هم به اندازه کافی بلند هستند که تا زیر شکم شما را پوشش بدهند و هم هم به اندازه ای بدنه آن ها تخت باشد تا به خوبی دور سینه و شکم شما را پوشش دهد . برای امنیت بیشتر ! می توانید از لباس هایی با پارچه های ذخیم تر استفاده کنید تا حس ساپورت بیشتری داشته باشید و نگران خراب شدن پیراهن نباشید .

منبع : www.theidleman.com

با ما در تاپ تی شرت همراه باشید : 

تی شرت مذهبی طرح یا مهدی ادرکنی

تیشرت موتور سواری طرح motorbike

تیشرت های موی تای طرح gladius

تیشرت رونالدو طرح black and white

  1. […] نحوه صحیح انتخاب پیراهن متناسب با فرم بدنتان […]

سئو شده توسط: سوپروب