price تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروف | خرید تی شرت تایپو گرافی

تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروف | خرید تی شرت تایپو گرافی

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تیشرت ایرانی طرح انتزاعی ،که جزو گروه تی شرت های خطاطی فارسی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های ایرانی تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 115,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروفReviewed by toptshirt on Jul 24Rating: 5.0تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروف | خرید تی شرت تایپو گرافینام محصول : تیشرت ایرانی طرح انتزاعی ،که جزو گروه تی شرت های خطاطی فارسی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های ایرانی تاپ تی شرت می باشد.

تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروف | خرید تی شرت تایپو گرافی

تایپوگرافی گونه ای از هنر است که در آن تلاش می شود با عوض کردن عناصر اصلی همانند شکل حروف ، سایز ، فاصله حرف ها ، فاصله خطوط ، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ ایجاد کند . تایپوگرافی در گستره وسیعی از امور هنری ، مثل ساخت تیتراژ فیلم ها ، طرح های گرافیکی ، طراحی کمیک بوک ها و طراحی مالتی مدیا کاربرد زیادی دارد . هنر تایپوگرافی با دست نویسی و خطاطی دارای تفاوت است ، اگرچه تایپ می تواند از دست نویس و خط هم برای تایپوگرافی استفاده کند . طراحان تاپ تی شرت با بهره گرفتن از این هنر توانسته اند تی شرت تایپوگرافی را چاپ و تولید کنند . اشکال تیشرت تایپوگرافی شامل انواع شخصیت ها و نقل قول های معروف هستند که با استفاده از تایپوگرافی شکل گرفته اند . شما عزیزان می توانید برای بازدید از سایر طرح های تی شرت تایپوگرافی به دسته بندی تایپوگرافی در سایت مراجعه فرمائید .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه و بلند

تیشرت خطاطی

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تیشرت ایرانی طرح انتزاعی حروف | خرید تی شرت تایپو گرافی

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . رول های مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور کره جنوبی بوده و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید.

سئو شده توسط: سوپروب