price تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی | خرید تی شرت خطاطی

تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی | خرید تی شرت خطاطی

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی که جزو گروه تی شرت های خوشنویسی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 170,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت طرح در طریق عشقبازیReviewed by تاپ تی شرت on Jul 5Rating: 5.0تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی | خرید تی شرت خطاطینام محصول : تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی که جزو گروه تی شرت های خوشنویسی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی | خرید تی شرت خطاطی

چاپ رولی

استفاده از رولهای کاغذی مخصوص چاپ روی لباس که  با ضخامت ۱۸۰ میکرون به صورت کامپیوتری و بسیار دقیق برش خورده و با حرارت بالا بر روی سطح لباس چاپ می‌گردد. این رولها تولید کشور کره جنوبی بوده و ماندگاری بسیار بالایی دارند.

تفاوت این نوع چاپ با چاپ دیجیتال در اندازه سطح چاپ شده و هزینه تمام شده برای مشتری می باشد که اندازه بزرگتر و هزینه پایین تری را فراهم میکند.

خط زیبای نستعلیق یکی از شیوه های نگارش خط در هنر خطاطی فارسی می باشد . خط نستعلیق در ایران شکل گرفت و اکثرا در ایران نیز استفاده می شود و خوش نویسان کشورمان بیشتر با خط نستعلیق به هنر نمایی می پردازند . این خط معرف فرهنگ و هنر ایرانی است و از آن در نگترش متون غیر ادبی و غیر مذهبی فارسی ، اردو و کمی نیز عربی استفاده می شود . خط نستعلیق گونه ای بارز از سلیقه و طبع زیبا شناس ایرانیان می باشد و بدون تردید زیباترین و هنرمندانه ترین خط در بین خطوط اسلیمی می باشد تا جایی که به خط نستعلیق عروس خطوط اسلامی لقب داده اند . تی شرت نستعلیق هدیه ای ویژه از طرف تاپ تی شرت برای شما عاشقان هنر ایرانی می باشد . بی شک تی شرت طرح نستعلیق از ویژه ترین محصولات تاپ تی شرت می باشد که سعی شده است در آن از هنر اصیل ایرانی استاده شود . تی شرت نستعلیق با اشعاری از شاعران بزرگ این مرز و بوم همانند مولانا ، حافظ ، سعدی و… شکل گرفته است . لطفا برای مشاهد سایر مدل های تیشرت نستعلیق به دسته بندی تی شرت نستعلیق در سایت مراجعه کنید .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه و بلند

تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت نستعلیق در طریق عشقبازی | خرید تی شرت خطاطی

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . رول های مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور کره جنوبی بوده و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب