price تی شرت سردار سلیمانی | خرید تی شرت قهرمان من | تي شرت قهرمان من

تی شرت سردار سلیمانی | خرید تی شرت قهرمان من | تي شرت قهرمان من

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت سردار سلیمانی که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 130,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت سردار سلیمانیReviewed by تاپ تی شرت on Feb 16Rating: 5.0تی شرت سردار سلیمانی | خرید تی شرت قهرمان من | تي شرت قهرمان مننام محصول : تی شرت سردار سلیمانی که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

تی شرت سردار سلیمانی | خرید تی شرت قهرمان من | تی شرت قهرمان من

 

هر قدر که در ایران بدون سر و صدا می آید و می رود و امورش را انجام میدهد ، خارج از مرزهای کشور در مورد او ، خبرها زیاد است . خیلی ها از سردار و سپاه تحت فرمانش هراس دارند و همین هراس آغازگر اخبار بعدی است ، آنها سردار سلیمانی را تروریست می دانند ، بارها تحریمش میکنند ، او را به دخالت در امور سایر کشورها متهم میکنند ، سردار را فردی صاحب قدرت در زمینه سیاست خارجی کشور وصف میکنند و… اما سردار برای بسیاری از جوانان این کشور عشق است . تی شرت سردار سلیمانی هدیه ای برای آنهاست .

یکی از ابتکارات طراحان جوان تاپ تی شرت ، طراحی تی شرت قهرمان من یا تی شرت my hero می باشد . در تی شرت قهرمان من نگاره های شهدای نامدار هشت سال جنگ تحمیلی ، دوران انقلاب و هسته ای وجود دارد . این کار فرهنگی موجب برداشتن قدم کوچکی برای زنده نگه داشتن یاد شهیدان در سطح جامعه می شود . این حرکت گونه ای فرهنگ سازی در بین جوانان جامعه است که به آنها کمک می کند الگو و قهرمان زندگی خود را به شکل صحیح انتخاب کنند . تیشرت قهرمان من با طرح سرداران شهیدی مثل شهید چمران ، همت ، خرازی ، آوینی ، متوسلیان و … چاپ می شود . کته قابل توجه این است که تی شرت قهرمان من در کشور انگلیس و در بین عده ای از جوانان این کشور هم از محبوبیت بالایی برخوردار است . همچنین می توانید برای بازدید از سایر طرح های تیشرت قهرمان من به دسته بندی مذهبی مراجعه کنید .

 

ویژگی های تیشرت :

 • نوع یقه : گرد
 • نوع آستین : کوتاه

تی شرت شهید همت

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت سردار سلیمانی | خرید تی شرت قهرمان من | تی شرت قهرمان من

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت فوق العاده و به روش جوهرافشان انجام می شود . در این نوع چاپ از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

 • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
 • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
 • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

 • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
 • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
 • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
 • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید
 1. mohsen گفت:

  salam
  lotfan befarmaeid , ke aya maghdor hast he Tshirt sardar solimani ra be kharej az keshvar post konid

  ?
  Lotfan , mablagh ra befarmaeid.
  keshvar: Australia

  batashakor
  Mohsen

 2. admin گفت:

  با سلام
  ارسال به خارج از کشور برای ما مقدور نیست .
  ما تیشرت رو برای شما میفرستیم و خودتون نسبت به این کار اقدام کنید.

سئو شده توسط: سوپروب