price تی شرت تایپوگرافی طرح گریه | خرید تی شرت طرح تایپوگرافی

تی شرت تایپوگرافی طرح گریه | خرید تی شرت طرح تایپوگرافی

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت تایپوگرافی طرح گریه که جزو گروه تی شرت های گرافیکی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 99,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت تایپوگرافی طرح گریهReviewed by تاپ تی شرت on Aug 10Rating: 5.0تی شرت تایپوگرافی طرح گریه | خرید تی شرت طرح تایپوگرافینام محصول : تی شرت تایپوگرافی طرح گریه که جزو گروه تی شرت های گرافیکی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد

تی شرت تایپوگرافی طرح گریه | خرید تی شرت طرح تایپوگرافی

 

تایپوگرافی گونه ای از هنر است که در آن تلاش می شود با عوض کردن عناصر اصلی همانند شکل حروف ، سایز ، فاصله حرف ها ، فاصله خطوط ، پاراگراف بندی و مواردی از این دست زبان بصری برای تایپ ایجاد کند . تایپوگرافی در گستره وسیعی از امور هنری ، مثل ساخت تیتراژ فیلم ها ، طرح های گرافیکی ، طراحی کمیک بوک ها و طراحی مالتی مدیا کاربرد زیادی دارد . هنر تایپوگرافی با دست نویسی و خطاطی دارای تفاوت است ، اگرچه تایپ می تواند از دست نویس و خط هم برای تایپوگرافی استفاده کند . طراحان تاپ تی شرت با بهره گرفتن از این هنر توانسته اند تی شرت تایپوگرافی را چاپ و تولید کنند . اشکال تیشرت تایپوگرافی شامل انواع شخصیت ها و نقل قول های معروف هستند که با استفاده از تایپوگرافی شکل گرفته اند . شما عزیزان می توانید برای بازدید از سایر طرح های تی شرت تایپوگرافی به دسته بندی تایپوگرافی در سایت مراجعه فرمائید .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه

خرید تی شرت تایپوگرافی

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت تایپوگرافی طرح گریه | خرید تی شرت طرح تایپوگرافی

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت فوق العاده و به روش جوهرافشان انجام می شود . در این نوع چاپ از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب