تیشرت بتمن طرح hero | خرید تی شرت طرح بتمن

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.

2- همچنین امکان چاپ ی این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.

نام محصول : تیشرت بتمن طرح hero که جزو گروه تی شرت های بتمن می باشد. این طرح از مجموعه طرح های تی شرت batman تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 470,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تیشرت بتمن طرح heroReviewed by تیشرت بتمن طرح hero | خرید تی شرت طرح بتمن on Aug 26Rating: 5.0نام محصول : تیشرت بتمن طرح hero که جزو گروه تی شرت های بتمن می باشد. این طرح از مجموعه طرح های تی شرت batman تاپ تی شرت می باشد.

تیشرت بتمن طرح hero | خرید تی شرت طرح بتمن

کارکتر بتمن که از معروف ترین کارکترهای کتاب های کمیک می باشد بوسیله شخصی به اسم باب کین و نویسنده ای به اسم بیل فینگر متولد شد . هر چند غالبا از باب کین ، خالق این شخصیت ، به عنوان تنها طراح بت من نام برده می شود .

اکثر جزئیات طراحی کارکتر بتمن یا مرد خفاشی در اثر پیشنهاد های بیل فینگر بود . نخست کین این کارکتر را با لباسی قرمز و سیاه و یک نیم نقاب به همراه بال طراحی کرد . سپس فینگر پیشنهاد داد که لباس را به رنگ های سیاه و خاکستری در بیاورند تا ظاهر بتمن بیشتر از گذشته ترسناک باشد . دیگر پیشنهاد او این بود که به جای نقاب از باشلق و در عوض بال از شنل استفاده کنند . فینگر همچنین از کین درخواست کرد که نحوه به تصویر کشیدن چشم های بتمن را در پشت نقاب عوض کند و کین را وادار کرد تا چشم های شخصیت را با نقاطی سقید عوض کند . بعدا فینگر مدعی شد که در طراحی این کارکتر از کارکتر کمیک فانتوم تاثیر زیادی گرفته بود .

اکنون تاپ تی شرت برای دوست داران کارکتر بتمن ، تی شرت بتمن را طراحی و چاپ کرده است . مدل های گوناگون تی شرت بتمن با انواع شخصیت های مختلف بتمن و لوگوهای مخصوص این شخصیت تولید شده است . برای بازدید از دیگر مدل های تیشرت بتمن به دسته بندی تی شرت بتمن مراجعه کنید .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه و بلند

 تیشرت بتمن طرح hero

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تیشرت بتمن طرح hero | خرید تی شرت طرح بتمن

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت فوق العاده و به روش جوهرافشان انجام می شود . در این نوع چاپ از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید .
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب