تی شرت عزاداری طرح یاحسین | تی شرت محرم جدید

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت عزاداری طرح یاحسین که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های محرم تاپ تی شرت می باشد

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 199,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت عزاداری طرح یاحسینReviewed by تاپ تیشرت on Aug 14Rating: 5.0تی شرت عزاداری طرح یاحسین | تی شرت محرم جدیدنام محصول : تی شرت عزاداری طرح یاحسین که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های محرم تاپ تی شرت می باشد

تی شرت عزاداری طرح یاحسین | تی شرت محرم جدید

عاشقان امام حسین (ع) همواره می خواهند که با سیمایی مذهبی و با پوشیدن تی شرت هایی با طرح های متفاوت از ماه محرم و امام حسین ( ع ) در مراسمات مذهبی شرکت کنند . تاپ تی شرت طرح های اختصاصی ویژه ماه محرم ، امام حسین (ع) و یاران وفادار ایشان را به شما عاشقان آن حضرت تقدیم می کند . مشاهده سایر مدل ها در این لینک تی شرت محرم .

در روز سوم شعبان ماه چهارمین سال هجری دومین فرزند رشید حضرت علی و فاطمه ، که درود خداوند بر آنها باد ، در خانه ولایت و وحی ، دیده به جهان گشودند . چون خبر ولادت ایشان به پیامبر رسید ، به خانه آن حضرت آمدند و اسما را گفتند تا کودک را بیاورد . اسما ایشان را در پارچه ای سپید پیچید و نزد پیامبر آوردند ، سپس ایشان در گوش راست او اذان و در گوش چپ او اقامه خواندند .

در روزهای نخست و یا هفتمین روز تولد ایشان ، امین وحی خداوند ، جبرئیل ، فرود آمد و فرمود : سلام پروردگار بر شما باد ، این کودک را به اسم فرزند کوچک هارون شبیر که به عربی حسین خوانده می شود ، نام گذاری کنید . زیرا علی (ع) برای تو مثل هارون برای موسی بن عمران می باشد به جز آنکه تو خاتم پیامبران هستی . و به این شکل نام پر عظمت حسین از سوی خداوند ، برای دومین فرزند حضرت علی (ع) برگزیده شد .

ویژگی های تی شرت :

  • آستین بلند و کوتاه

تی شرت عزاداری طرح یاحسین

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت عزاداری طرح یاحسین | تی شرت محرم جدید

در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ عکس روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ طرح روی تی شرت های آستین بلندبه شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در چاپ طرح روی تی شرت آستین بلند پسرانه از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ عکس روی تی شرتهای آستین بلند محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .
علت تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های دیگر با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان است که شیوه چاپ بی کیفیتی است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تیشرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند .

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

    سایز تی شرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
    برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
    در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

نحوه شستشوی صحیح سویشرت ها :

    ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
    از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
    برای اتو کردن تیشرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
    جهت افزایش طول عمر تی شرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب