تی شرت محرم جدید طرح یاحسین | فروش تی شرت محرم

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت محرم جدید طرح یاحسین که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های محرم تاپ تی شرت می باشد

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 199,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت محرم جدید طرح یاحسینReviewed by تاپ تیشرت on Aug 14Rating: 5.0تی شرت محرم جدید طرح یاحسین | فروش تی شرت محرمنام محصول : تی شرت محرم جدید طرح یاحسین که جزو گروه تی شرت های مذهبی می باشد. این طرح از مجموعه طرح های محرم تاپ تی شرت می باشد

تی شرت محرم جدید طرح یاحسین | فروش تی شرت محرم

عاشقان امام حسین (ع) همواره می خواهند که با سیمایی مذهبی و با پوشیدن تی شرت هایی با طرح های متفاوت از ماه محرم و امام حسین ( ع ) در مراسمات مذهبی شرکت کنند . تاپ تی شرت طرح های اختصاصی ویژه ماه محرم ، امام حسین (ع) و یاران وفادار ایشان را به شما عاشقان آن حضرت تقدیم می کند . مشاهده سایر مدل ها در این لینک تی شرت محرم .

در روز سوم شعبان ماه چهارمین سال هجری دومین فرزند رشید حضرت علی و فاطمه ، که درود خداوند بر آنها باد ، در خانه ولایت و وحی ، دیده به جهان گشودند . چون خبر ولادت ایشان به پیامبر رسید ، به خانه آن حضرت آمدند و اسما را گفتند تا کودک را بیاورد . اسما ایشان را در پارچه ای سپید پیچید و نزد پیامبر آوردند ، سپس ایشان در گوش راست او اذان و در گوش چپ او اقامه خواندند .

در روزهای نخست و یا هفتمین روز تولد ایشان ، امین وحی خداوند ، جبرئیل ، فرود آمد و فرمود : سلام پروردگار بر شما باد ، این کودک را به اسم فرزند کوچک هارون شبیر که به عربی حسین خوانده می شود ، نام گذاری کنید . زیرا علی (ع) برای تو مثل هارون برای موسی بن عمران می باشد به جز آنکه تو خاتم پیامبران هستی . و به این شکل نام پر عظمت حسین از سوی خداوند ، برای دومین فرزند حضرت علی (ع) برگزیده شد .

ویژگی های تی شرت :

  • آستین بلند و کوتاه

تی شرت محرم جدید طرح یاحسین

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت محرم جدید طرح یاحسین | فروش تی شرت محرم

در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ عکس روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ طرح روی تی شرت های آستین بلندبه شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در چاپ طرح روی تی شرت آستین بلند پسرانه از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ عکس روی تی شرتهای آستین بلند محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .
علت تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های دیگر با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان است که شیوه چاپ بی کیفیتی است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تیشرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند .

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

    سایز تی شرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
    برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
    در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

نحوه شستشوی صحیح سویشرت ها :

    ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
    از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
    برای اتو کردن تیشرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
    جهت افزایش طول عمر تی شرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب