تی شرت ولنتاین طرح i love u | تی شرت های ولنتاین

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت ولنتاین طرح i love u که جزو گروه تی شرت های ولنتاین می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 199,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت ولنتاین طرح i love uReviewed by تاپ تی شرت on Dec 22Rating: 5.0تی شرت ولنتاین طرح i love u | تی شرت های ولنتایننام محصول : تی شرت ولنتاین طرح i love u که جزو گروه تی شرت های ولنتاین می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

تی شرت ولنتاین طرح i love u | تی شرت های ولنتاین

 

از روز ولنتاین تاریخچه و منبع خیلی دقیق در دسترس نمی باشد و اطلاعاتی که از تاریخچه ولنتاین در دسترس می باشد با قصه و افسانه همراه شده است . کلیسای کاتولیک که حداقل سه قدیس بوده اند که هر سه به شهادت رسیدند . به همین دلیل چند قصه متفاوت سعی در بازگویی پیشینه رسم ولنتاین دارند . در ملل اروپایی و آمریکایی دادن شکلات به عنوان هدیه این روز از محبوبیتی بالایی برخوردار می باشد . تزئین شکلات و پخت انواع آن نیز از رسم های روز ولنتاین می باشد . البته از دیدگاه علمی هم ثابت شده است که مصرف کردن شکلات دات یا همان شکلات سیاه میزان عشق را در وجود انسان افزایش می دهد . البته نه مصرف بی رویه آن .

تی شرت ولنتاین قشنگ ترین هدیه برای تقدیم کردن به کسی می باشد که به او عشق می ورزید . تیشرت ولنتاین هدیه ای عالی برای روز ولنتاین است . با تی شرت ولنتاین می توانید کسی را که دوست دارید سورپرایز کنید . برای دیدن سایر مدل های تی شرت ولنتاین می توانید به گروه تی شرت ولنتاین در سایت مراجعه کنید .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه

تی شرت روز ولنتاین

جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت ولنتاین طرح i love u | تی شرت های ولنتاین

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت فوق العاده و به روش جوهرافشان انجام می شود . در این نوع چاپ از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید .
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب