نحوه انتخاب تیشرت برای خانوم ها

نحوه انتخاب تیشرت برای خانوم هاReviewed by Admin on Jul 10Rating: 5.0

نحوه انتخاب تیشرت برای خانوم ها

ladies fitted v-neckbasic ladies t-shirts

مهم است بدانیم که اگرچه تی شرت ها می توانند سرگرم کننده و راحت باشند، آنها معمولا به عنوان یک لباس معمولی در جا لباسی شما قرار می گیرد. برای جلوگیری با هر نوع ناهماهنگی لباس های دیگر با تی شرت، پوشنده باید مطمئن شود که لباس های که پوشیده با تیشرت او مطابقت دارند یا خیر. در اینجا چند نکته برای کمک به تصمیم گیری در مورد انتخاب تی شرت مناسب برای شما وجود دارد با تاپ تی شرت همراه باشید.

طراحی و اندازه

عموما خانوم ها گزینه های بسیار بیشتری نسبت به مردان در انتخاب لباس دارند. بر خلاف مرد ها که فقط سه نوع ( معمولی ، اندامی و بگ ) برای آنان وجود دارد ، تیشرت های زنانه انواع، طرح ها و سایز های بسیار متنوعی دارند، بقدری که بسیاری از طرح های آنان اسمی ندارند. پس زمانی که می خواهید یک تی شرت انتخاب کنید باید مواردی مانند شکل ظاهری، سایز آن و میزان چسبان یودن آن را در نظر بگیرید.

اولین چیزی که باید بدانید این است که تیشرت ها ظاهری ساده تر و خودمانی تر نسبت به لباس های شب و پیراهن و بلوز ها دارند. پس وقتی به دنبال یک تی شرت هستید نباید زیاد به فکر تجملی بودن آن باشید. هدف طراحی تیشرت، یک لباس ساده و راحت است که ظاهری مناسب داشته باشد. راحتی در تی شرت باید یکی از اولین مواردی باشد که در انتخاب تی شرت باید به آن توجه کنید.

برای انتخاب تی شرت مناسب باید چند مورد را در مورد خود بدانید: استایل و گونه بدن شما به چه شکل است ، چه نواحی را می خواهید به نمایش بگزارید و چه پیامی از پوشیدن آن تی شرت می خواهید به دیگران انتقال دهید.

نوع بدن : مهم نیست که بدن شما چه سایزی دارد، تیشرتی که انتخاب می کنید باید به درستی بدن شما را نمایش بدهد و از آن تعریف کند. البته شما هم باید در مورد سایز خود صادقانه برخورد کنید تا تیشرتی که انتخاب می کنید بیش از اندازه تنگ یا گشاد نباشد.

نشان دادن بخش های مناسب و درست : همانطور که قبل تر گفته شد طرح ها و برش های تی شرت های زنانه بسیار متنوع است، زمانی که می خواهید یک تی شرت را انتخاب کنید باید در نظر داشته باشید که نمایش کدام قسمت از بدن شما به جذابیت  شما کمک می کند و همچنین شما هم با آن مشکلی ندارید. مثلا اگر بازو هایی خوش تراش دارید ولی در مورد بالای سینه خود اعتماد به نفس کافی ندارید و یا نمی خواهید چیزی به نمایش بگذارید می توانید تی شرتی انتخاب کنید که آستین های کوتاهتری دارد اما در قسمت سینه گشاد تر است و یقه ای ساده و ن خیلی باز داشته باشد.

 پیامی که می خواهید به دیگران انتقال دهید : متئسفانه و یا خوش بختانه نوع لباس پوشیدن خواه یا نا خواه پیامی را به دیگران منتقل می کند. شخصی که یک لوگوی ورزشی روی تی شرت او قرار دارد مطمعنا با کسی که یک گربه کارتونی روی تیشرت او قرار دارد پیامی متفاوت را می رسانند. در این موضوع انتخاب درست یا غلطی وجود ندارد، بحث فقط سر پیامی است که شما می خواهید به بینندگان انتقال دهید.

انتخاب رنگ تی شرت

قانون پایه برای انتخاب رنگ تی شرت این است که رنگ های روشن نمایش دهنده تر هستند و رنگ های تیره مبهم تر می باشند. اگر در مورد نشان دادن برجستگی های بدن خود اطمینان ندارید می توانید با پوشیدن تی شرت هایی با رنگ های تیره مانند مشکی قهوه ای و سرمه ای، این قسمت ها را کمرنگ تر و نا مشخص تر کنید.

زمانی که تصمیم گرفتید که به طور کلی چه طیفی از رنگ ها را می خواهید انتخاب کنید، می توانید با توجه به رنگ چشم ها، مو ها و رنگ پوستتان، بهترین رنگی ک با شما سازگار است را انتخاب کنید. برای بهتر متوجه شدن مناسب بودن رنگ ها می تواند جلوی آیینه بایستید و لباس ها با رنگ های مختلف را روی خود تست کنید.

ظاهر کلاسیک

basic ladies t-shirt

در کنار تمام طرح ها و رنگ ها باید در نظر داشته باشید که همیشه یک استایل به نام استایل کلاسیک وجود دارد که هیچ وقت قدیمی نخواهد شد و به دلیل سادگی و زیبایی می تواند انتخاب مناسبی برای عموم باشد. تیشرت های کلاسیک تیشرت هایی سیاه یا سفید هستند که عموما در آن ها از یقه های گرد استفاده می شود.

منبع : www.onehourtees.com

با ما در تاپ تی شرت همراه باشید : 

تیشرت تهران طرح فانتزی tehran | خرید تیشرت تهران

تیشرت ایرانی طرح بیا بگشای در | تیشرت های ایرانی

خوش لباس ترین مردان در دهه ۵۰ میلادی

تیشرت ایرانی طرح شدم از درس گریزان | تی شرت ایرانی

سئو شده توسط: سوپروب