سویشرت با طرح دلخواه

در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ عکس روی سویشرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ طرح روی سویشرت به شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در چاپ طرح روی سویشرت از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود .

توضیحات تکمیلی

سویشرت با طرح دلخواه | خرید سویشرت با طرح دلخواه | سوئیشرت

انتخاب سایز سویشرت

ویژگی های سویشرت :

  • کلاه دار
  • کش بافت

جنس سویشرت ها از نخ کاملا پنبه ای بوده و جنس پارچه استفاده شده از مرغوبترین اجناس موجود در بازار می باشد . این نوع سویشرت مردانه کلاه دار از راحت ترین و مرغوبت ترین کارهایی است که ما به فروش می رسانیم . این شکل خاص از سویشرت کلاه دار پسرانه ظاهری مدرن و بسیار شیک را برای شما به ارمغان می آورد . سوئیشرت کلاه دار مردانه که هودی هم نامیده می شود امروزه بسیار مورد علاقه طرفداران مد روز می باشد و برای فصول سرد سال بسیار مورد استفاده قرار می گیرد . شما می توانید از راحتی و نرمی این نوع سویشرت مردانه گرم لذت ببرید . داخل سویشرت مردانه تاپ تیشرت برای ایجاد گرمای بیشتر از کرک استفاده شده است . انتهای این سوئیشرت ها به شکل کش بافت است و دارای کلاه با آستر نیز می باشد . همچنین در قسمت پایین سویشرت یک جیب به شکل یکسره قرار گرفته است .
در تاپ تی شرت از بهترین تجهیزات چاپ عکس روی سویشرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ طرح روی سویشرت به شکل مستقیم با روش DTG با فنآوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت عالی و به شیوه جوهرافشان انجام می شود . در چاپ طرح روی سویشرت از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ عکس روی سویشرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

علت تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های دیگر با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان است که شیوه چاپ بی کیفیتی است و به هیچ عنوان قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از سوئیشرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند .

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

    سایز سویشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
    برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
    در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

توجه :

هودی در شش رنگ مشکی،سفید،سرمه ای،قرمز،زرد و ملانژ قابل سفارش هست. اگر سفارش شما رنگی غیر از مشکی هست، لطفاً در قسمت توضیحات سفارش، رنگ مورد نظر رو یادداشت بفرمایید.

نحوه شستشوی صحیح سویشرت ها :

    ابتدا سویشرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
    از خشک شویی کردن سوئشرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
    برای اتو کردن سویشرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
    جهت افزایش طول عمر سویشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

قیمت تکرو: 1,100,000  تومان قیمت دورو: 1,200,000 تومان
انتخاب رنگ
انتخاب سایز
جلو

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

پشت

فایلی را انتخاب کنید یا در این کادر بکشید

سئو شده توسط: سوپروب