تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger | خرید تی شرت بازیگران

1- در صورتی که رنگ تی شرت مورد نظر شما برای این طرح ، در رنگ های پیشنهادی موجود نبود ، میتوانید جهت طراحی تی شرت با رنگ مورد نظر با ما تماس بگیرید و یا رنگ مورد نظر خور را در بخش پایانی سفارش در قسمت توضیحات ثبت نمایید.
2- همچنین امکان چاپ این طرح بر روی نوع های دیگر تی شرت از قبیل آستین بلند ، سویشرت و تی شرت دخترانه و ... نیز می باشد.
3- جدید: قابلیت چاپ سابلیمیشن برای تی شرت های سفید افزوده شد . این چاپ از لحاظ کیفیت و جنس تی شرت پایین تر از چاپ دیجیتال می باشد و چاپ آن برروی تی شرت های پلی استر انجام می شود.

نام محصول : تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger که جزو گروه تی شرت های شخصیت می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

انتخاب رنگ
نوع لباس


قیمت : 199,000 تومان
انتخاب سایز
مشخصات کلی
تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzeneggerReviewed by تاپ تی شرت on Sep 4Rating: 5.0تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger | خرید تی شرت بازیگراننام محصول : تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger که جزو گروه تی شرت های شخصیت می باشد. این طرح از مجموعه طرح های اختصاصی تاپ تی شرت می باشد.

تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger | خرید تی شرت بازیگران

 

سینما جز هنرهای هفت گانه می باشد و مورد توجه بسیاری از انسان ها می باشد به شکلی که ، همواره از سرگرمی های اصلی آنها محسوب می شود . برخی علاقمندان به سینما حتی از حد سرگرمی نیز فراتر رفته و با سینما زندگی می کنند . این عاشقان سینما به بازیگران خاصی نیز تمایل دارند و هنر آنها را ستایش می کنند . هنرمندان و بازیگران بزرگی در طول تاریخ سینما ظهور کرده اند و بحث و تبادل نظر در بین عاشقان سینما در مورد اینکه کدامیک بزرگترین بازیگر تاریخ بوده است همواره ادامه دارد . از جمله بازیگران محبوب دنیا می توان به آل پاچینو ، مارلون براندو ، جک نیکلسون ، رابرت دنیرو و … اشاره کرد . تاپ تی شرت تلاش کرده است با جمع آوری مجموعه ای از طرح های گرافیکی برترین هنرمندان تاریخ سینما ، تی شرتی را با عنوان تی شرت بازیگران ، برای علاقمندان به هنر سینما تهیه و چاپ کند . در طراحی تی شرت هنرمندان و بازیگران از طرح های گرافیکی استفاده شده است و از سوی طراحان تاپ تیشرت نهایت دقت در طراحی آنها لحاظ شده است .

ویژگی های تیشرت :

  • نوع یقه : گرد
  • نوع آستین : کوتاه

 

تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger 

   جنس پارچه تی شرت ها صد در صد نخی و فاقد هرگونه مواد پلاستیکی می باشد . پارچه تی شرت ها از پنبه سوپر و کاملا طبیعی با بهترین کیفیت ممکن تولید شده است . یقه تیشرت ها کاملا کشی است و حالتی بسیار نرم و لطیف دارد تا بتوانید آن را به راحتی به تن کنید . نوع دوخت و ایست تی شرت ها در تن کاملا مطابق با مد روز می باشد . همچنین این تی شرت ها بعد از شستشو به هیچ وجه گشاد نمی شوند و مدل خود را از دست نمی دهند . تاپ تی شرت به شما این اطمینان را می دهد که تی شرت های عرضه شده کاملا مطابق میل شما چاپ و طراحی می شود .

تی شرت بازیگران طرح arnold schwarzenegger | خرید تی شرت بازیگران

در تاپ تی شرت از جدیدترین تجهیزات چاپ بر روی تی شرت کشور آمریکا که بدون تردید ، در ایران بی رقیب می باشد استفاده می شود . چاپ بر روی تی شرت به شکل مستقیم با روش DTG با فن آوری هد پنج نازل رنگ سفید و چهار نازل رنگی با کیفیت فوق العاده و به روش جوهرافشان انجام می شود . در این نوع چاپ از هیچ گونه کاغذ ترانسفری استفاده نمی شود . مواد و جوهر مصرفی در چاپ تی شرت ها محصول کشور آمریکا می باشد و به هیچ عنوان از مواد چینی استفاده نمی شود .

دلیل تفاوت قیمت و بالاتر بودن قیمت های تاپ تی شرت نسبت به سایت های مشابه به نوع چاپی که در بالا اشاره شد بر می گردد . در سایت های مشابه با قیمت کمتر اغلب چاپ به روش سابلیمیشن و چاپ برگردان می باشد که چاپ بی کیفیتی می باشد و به هیچ وجه قابل مقایسه با روش چاپ مستقیم نمی باشد . در چاپ به روش سابلیمیشن تنها از تی شرت هایی استفاده می شوند که مقدار زیادی مواد پلاستیکی و کیفیت پایینی دارند و چاپ فقط بر روی تی شرت های سفید امکان پذیر است .

 

قبل از خرید به این نکات توجه نمایید :

  • سایز تیشرت خود را در پس از زدن دکمه خرید در مرحله آخر و در قسمت پیام شما به فروشنده وارد نمایید.
  • برای اطلاع از چگونگی انتخاب سایز ، به قسمت راهنمای انتخاب سایز مراجعه نمایید.
  • در هنگام ثبت سفارش تمامی اطلاعات خود را از قبیل تلفن همراه ، کدپستی و … را به صورت دقیق وارد کنید.

 

نحوه شستشوی صحیح تی شرت ها :

  • ابتدا تی شرت خود را پشت و رو کنید و با آب سرد با دمای حداکثر ۳۰ درجه سانتی گراد بشورید .
  • از خشک شویی کردن تی شرت پرهیز کنید و همچنین از ماشین لباسشویی برای خشک کردن استفاده نکنید.
  • برای اتو کردن تی شرت را ابتدا پشت و رو کنید و از بخار استفاده نکنید .
  • جهت افزایش طول عمر تیشرت ، آن را با مایع های شستشو بشویید

سئو شده توسط: سوپروب